+90 539 342 6363
 
   

  BARO YÖNETİMİ ANITKABİR VE TBB'Nİ ZİYARET ETTİ

Tarih : 15.07.2021  |  108 defa okundu..
Çanakkale Barosu Başkanı Av. Soner Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anıtkabir ve Türkiye Barolar Birliği’ni ziyaret etti.ÇANAKKALE BAROSU, ATA’NIN HUZURUNDA

Çanakkale Barosu Genel Kurulunun yapılmasının ardından mazbatasını alan Baro Yönetimi, yeni döneme Anıtkabir ziyaretiyle Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulunarak başladı.

Ziyarete, Baro Başkanı Av. Soner Aydın ile Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Şebnem Çıtak, Av. Enes Çetin, Av. Pelin Turhan Erkan, Av. Sinan Koşik, Av. Aybüke Cebeci Bayat, Av. Selahattin Mutlu, Av. Ayşe Karakaya Şişek ve Av. Eyüp Algül katıldı.

Heyet, modern bir hukuk devletine gidişin yolunu açan, hak ve hukuk savaşının model ismi olan Atatürk’e şükranlarını sundu.

TBB BAŞKANI FEYZİOĞLU’NA ZİYARET

Anıtkabir’in ardından Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu'nu makamında ziyaret eden Baro Yönetimi, TBB Başkanı ile çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

Baro Başkanı Av. Soner Aydın ziyaretlere ilişkin, "Değerli Başkanımla mesleğimizin sorunları ve çözüm yolları ile mesleğimize dair beklentilerimiz, özellikle genç meslektaşlarımızın sıkıntıları ile Çanakkale Barosu adına yapmak istediğimiz projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverliğinden ve sıcak ilgisinden, değerli katkılarından dolayı kendilerine ve ziyaret esnasında hazır bulunan TBB Genel Sekreteri Sayın Av. Sabiha Tekin ve TBB Saymanı Sayın Av. Sabri Erdal Güngör’e teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

Ziyaretin sonunda Baro Başkanı Av. Soner Aydın tarafından, TBB Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’na günün anısına Çanakkale’yi temsil eden bir tablo hediye edildi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım