+90 539 342 6363
 
   

  ÇTSO YÖNETİM KURULU BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Tarih : 27.10.2022  |  57 defa okundu..
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi vermek basın mensuplarının sorularını cevaplamak üzere basın toplantısı düzenledi.ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Çelik, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, Şakir Kutluay, Volkan Temiz ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.


Basın toplantısıyla ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Yeni Yönetim Kurulumuzun yaş ortalaması 43, genç bir Yönetim Kurulu oluşturduk. Odamız seçimlerinin yoğun katılımla gerçekleşmesinden son derece memnun olduk. Kazanan her zaman ifade ettiğimiz gibi “Çanakkale’miz” oldu. Odaya görev süremde bugüne kadar siyaseti sokmadığım gibi bundan sonra da sokmayacağım.


Seçimlerimiz bitti. Artık ileriye, görev süremizce yapacağımız işlere odaklanacağız. Pek çok basın mensubu arkadaşımız telefon ile sordukları için bu toplantıyı yapmak istedik. Çok isterdim ki; siyasilerimiz Oda seçimlerinde gösterdikleri dayanışma ve birlikteliklerini 10 yıldır Çanakkale için göstermiş olsunlar ve bugün; yat limanımızı, kruvaziyer iskelemizi, Çanakkale Fuar Merkezini hayat geçirmiş olsaydık. Yeni dönemde üyelerimizin yurt dışı pazarlara açılması için her türlü desteği vereceğiz. Pandemi sebebi ile ara verdiğimiz çalışmalarımıza hız vereceğiz, İlimizin tanıtımı için her fırsatı değerlendireceğiz. Üye odaklı hizmetlerimizin çıtasını daha da yükseltmek için çalışacağız” dedi.


Toplantı basın mensuplarının sorularının cevaplandırılması ile tamamlandı.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım