+90 539 342 6363
 
   

  ÇTSO YÖNETİM KURULU 5. ÇANAKKALE TARIM FUARINA KATILDI

Tarih : 08.09.2022  |  62 defa okundu..
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu 5. Çanakkale Tarım Fuarına katılarak sektör temsilcileriyle bir araya geldi.7-10 Eylül tarihlerinde üyemiz Agonya Fuarcılık organizasyonunda Çanakkale/Kepez Pazar yerinde gerçekleştirilen Tarım Fuarının açılışında, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tennioğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.


5. Çanakkale Tarım Fuarı hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman; “İlimizin öncelikli sektörlerinde ilk sırayı tarım ve tarıma dayalı sanayi alıyor. Çanakkale’nin tarıma dayalı sanayii ve üretimi her geçen gün üzerine koyarak büyümeye devam ediyor. Küresel iklim krizinin etkisini arttırdığı dünyamızda tarımın önemi her geçen gün artıyor. Bu yıl beşincisi düzenlenen Çanakkale Tarım Fuarı’nın sektör temsilcilerimiz için yeni teknolojilerin ve yeni üretim modellerinin yerinde görülerek, verimliliklerine ve üretim maliyetlerine olumlu katkı sağlamasını ve Çanakkale’mizin de en kısa sürede gerçek bir fuar alanına kavuşmasını temenni ediyorum” dedi.


ÇTSO Yönetim Kurulu temsilcileri Fuarda stant açan firmaları ziyaret ederek başarılı ve bereketli bir fuar geçirmelerini diledi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım