+90 539 342 6363
 
   

  TEKNOFEST’TE FİNALE KALAN ÖĞRENCİLERDEN VALİ AKTAŞ'A ZİYARET

Tarih : 25.08.2022  |  207 defa okundu..
TEKNOFEST’te finale kalan, Çanakkale Bilim ve Sanat Merkezi Duy Beni takımı öğrencisi Alber Küçük ve Efe takımı öğrencisi Efe Kağan Ünlü, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.ÖĞRENCİLER VALİ AKTAŞ’A PROJELERİNİ, ANLATTI


Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Berna Aras ile Teknoloji ve Tasarım Öğretmenleri Neda Şayan ve Seda Şayan Kösem’ inde bulunduğu ziyarette  Vali Aktaş, “Duy Beni” takımı öğrencisi Alber Küçük ve Efe takımı öğrencisi Efe Kağan Ünlü ile bir süre görüşerek sohbet etti. “Duy Beni” takımı öğrencisi Alber Küçük tarafından TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Trabzon etabında Engelsiz Yaşam Teknolojileri kategorisinde finale kalan duyma engelliler için tasarladıkları bileklik ve ışık destekli kapı zili projesi hakkında Vali Aktaş’a bilgi verdi.


VALİ AKTAŞ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ


Vali  Aktaş, TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Ordu etabında Akıllı Ulaşım Yarışması kategorisinde finale kalan sürücü uyarı gözlüğü projesi hakkında Efe takımı öğrencisi Efe Kağan ÜNLÜ ve danışman öğretmen Neda Şayan’ dan bilgi aldı. Duyma engelliler için tasarladıkları bileklik ve ışık destekli kapı zili projesi ve sürücü uyarı gözlüğü projesini inceleyen Vali Aktaş, emeği geçen öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Aktaş, Çanakkale Bilim Sanat Merkezi Müdürü Berna ARAS, proje danışman öğretmeni Neda Şayan ile Seda Şayan Kösem, Duy Beni takımı öğrencisi Alber Küçük ve Efe takımı öğrencisi Efe Kağan Ünlü’ye çalışmalarında başarılar diledi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım