ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  BAYRAMİÇ İLE ANTALYA KARDEŞ OLDU
Tarih : 03.06.2021  |  95 defa okundu..
Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kardeş şehir protokolüne imza attı.

Protokolle beraber iki belediye arasında sosyal ve kültürel alanda iş birliği yapılmasının yanı sıra ortak projeler yürütülmesi de hedefleniyor. Kardeş şehirler projesine önem veren ve pandemi öncesinde en son Nilüfer Belediyesi ile kardeş olan Bayramiç Belediyesi, şimdi de Antalya Büyükşehir Belediyesi ile protokol imzalayarak kardeş şehirlerine bir yenisini daha ekledi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun arasında yapılan protokolle, iki belediye kardeş oldu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen imza töreninde karşılıklı fikir alışverişinde bulunan başkanlar, bundan sonraki yapacakları çalışmalarda birbirlerine destek sözü verdi. Törenin ardından konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kardeş şehir ilişkilerine büyük önem verdiklerini belirterek "Deneyim paylaşımı ve ortak çalışmalar yürüterek, kardeşlik bağlarımızı güçlü tutuyoruz. İnanıyorum ki Bayramiç Belediyesi'yle de ilişkilerimizi her geçen gün daha da güçlendireceğiz" şeklinde konuştu. Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, iki kentin kardeş olmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Göreve geldiğimizden beri kardeş şehir çalışmalarına ve işbirliğine büyük önem veriyoruz. Kardeş şehirlerimiz arasına Antalya'yı da eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Antalya gibi ülkemizin birçok alanda lokomotifi olan bir şehir ile birlikte önemli projelere imza atacağımıza inanıyorum. Sosyal, kültürel anlamda iş birliği yapmak bize güç verecektir” dedi.


░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (241)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9394)   Bu Ay (56789)   Toplam : (1464660)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım