ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE DE TÜM KAMU BİNALARINI YENİLEME GAYRETİNDEYİZ
Tarih : 03.06.2021  |  70 defa okundu..
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Biga Ağaköy Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği Temel Atma Töreni ne katıldı.

“Polis teşkilatımız, salgın süreci dahil her koşulda büyük fedakarlıklar gösteriyor.” diyen Turan: “Türk Polis Teşkilatımız, 1845 yılından bu yana, 176 yıldır bu topraklarda, tüm kolluk kuvvetlerimizle, birlikte huzurun ve güvenin teminatı olmaya devam etmektedir. Terörle mücadele başta olmak üzere, suç türleri ile ulusal ve uluslararası alanda verdikleri etkin mücadeleleri her türlü övgüyü hak ediyor. Şu an Çanakkale’mizde yenilenmeyen hizmet binası, kamu binası kalsın istemiyoruz. Bu bilinçle bugün, Biga Ağaköy Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği Temel Atma Töreni’ni gerçekleştiriyoruz. Bölge trafik, halihazırda İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde hizmet veriyor. Burası tamamlandığında kendi binalarında hizmet verecek. Yaklaşık maliyeti 3 milyon TL olacak bu yatırımın, 2021 yılının sonuna doğru açılışını yapacağımızı ümit ediyorum. Bölge trafik hizmet binası, gün geçtikçe büyümeye devam eden Biga’mıza yakışacak bir tesis. Yeni hizmet binamızın şimdiden; emniyet mensuplarımıza, hemşehrilerimize ve Biga’mıza hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Törene Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder, Biga Kaymakamı Mustafa Can, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, AK Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici, AK Parti Gümüşçay Belde Başkanı Hasan Kaya, AK Parti Karabiga Belde Başkanı Atilla Özbahadır, İl Genel Meclis Üyeleri ve yöneticiler katıldı.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (289)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9442)   Bu Ay (56837)   Toplam : (1464708)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım