ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ JÜLİDE İSKENDEROĞLU NDAN
Tarih : 29.05.2021  |  75 defa okundu..
TOBB ÇANAKKALE KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNA ZİYARET

Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı, İl Yönetim Kurulu Üyesi Rasime Beyaz, Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Karadayı ve Çanakkale Belediye Meclis Üyesi Başkan Vekili Esra Yüksel TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyelerini ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde ziyaret etti.


Gerçekleştirilen ziyarette TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanı Birce Bilici Şimşek, Komite Üyeleri Atiye Laçin, Berna Ergin, Didem Güner, Duygu Aktürk, Filiz Bahar, Gülçin Semizoğlu, Seçil Yavaşoğlu, Genel Sekreter Sema Sandal ve Kadın Girişimciler Kurulu Sorumlusu Selen Kılıç hazır bulundu.

Başkan Birce Bilici Şimşek “ Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na Kadın Girişimciliği desteklemek için gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmeyi planladığımız projelerimizden bahsettik. Ayrıca Çanakkale’de daha fazla kadın girişimci olması için tüm paydaşlarla işbirliği içerisinde olduğumuzu, Kurul olarak birçok sosyal sorumluluk projesi için çalışmalarımızın devam ettiğini ifade ettik. Sayın Vekilimizin ziyareti bizleri son derece mutlu etti.” dedi.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, ”Kadınlarımız için yapacağınız çalışmalarda ve projelerde sizlere destek olmaya hazırız. Kadın girişimcilerimizin ve kadın istihdamının artması için yapılacak her çalışmada varız” diyerek misafirperverliğinizden ve güler yüzünüzden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkürlerini iletti.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (355)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9508)   Bu Ay (56903)   Toplam : (1464774)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım