ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  Kaymakam Can ve Başkan Erdoğan dan Bayram Ziyaretleri
Tarih : 14.05.2021  |  130 defa okundu..
Biga Kaymakamı Mustafa Can ve Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ramazan Bayramının ilk günü görevi başında olan kamu personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Biga Kaymakamı Mustafa Can ve Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Ramazan Bayramı kutlama programına birlikte katılarak pandemi sürecinde mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca çalışan başta sağlık çalışanları olmak üzere kamu personelini ziyaret etti.

Kaymakam Can ve Başkan Erdoğan, ziyarette bulunduğu Biga Devlet Hastanesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Biga İlçe Jandarma Komutanlığı, Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü, kontrol noktalarındaki güvenlik güçleri ve Biga Belediyesi İtfaiye personelini ile sohbet ederek Ramazan Bayramını tebrik etti. Biga Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Kaymakam Can ve Başkan Erdoğan sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirilmesi temennisinde bulundu. Açık olan esnafın da bayramını kutlayarak selam veren Kaymakam Can ve Başkan Erdoğan, hayırlı işler diledi.

Kamu personeli de ziyaretten dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Bayramda mesai yapan çalışanlarla bayramlaştıklarını ifade eden Başkan Erdoğan, “Her bayram olduğu gibi bu bayramda da görevi başındaki arkadaşlarımızı yalnız bırakmayarak Kaymakamımız Mustafa Can ile birlikte Bayramın ilk gününde görev başında olan sağlık çalışanlarımızı ve güvenlik güçlerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Bayramlarını kutladığımız arkadaşlarımızla ve açık olup çalışan esnafımızla sohbet ettik. Rabbim görevi başındaki tüm çalışanlarımıza kolaylıklar versin” dedi.


 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (273)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9426)   Bu Ay (56821)   Toplam : (1464692)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım