ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE GELECEK PARTİSİ ÇANAKKALE İL BAŞKANI OLAN YİĞİT AKKOYUN BASIN AÇIKLAMASI YAPTI.
Tarih : 22.04.2021  |  200 defa okundu..
Akkoyun: Öncelikle Ramazan Ayımız Mübarek Olsun. Rabbim Yaptığımız İbadetleri Kabul etsin.

Parti Teşkilatımız İle İlgili Bazı Yaşanan Gelişmeler Hakkında Çalışmalarımızdan bahsetmek Üzere bugün bu basın toplantımızı gerçekleştirmek istedim.

Bilindiği üzere 12 Mart 2021 Tarihinde İstiklal Marşının kabul yıl dönümünde Genel Başkanımız sn. Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Çanakkale Ziyaretinde bizzat kendisi tarafından il başkanı olarak atandım.

12 Mart Tarihinde atandıktan hemen itibaren genel merkez yetki belgemi alarak yola revan oldum.

Yaklaşık 1.5 aydır görevimin başındayım. Neredeyse her gün sahada yer alıyoruz. Her gün Esnaf ziyaretlerimizi yapıyoruz, halkımızın yanında olup sorunlarına çözüm olabilmek için gayret sarf ediyoruz.

Tüm Bu çalışmalar yaparken aynı zamanda hızlı bir şekilde yönetimimizi oluşturduk. İl yönetimimize siyaseten tecrübeli isimlerin yanında, yeni isimler daha önce hiç siyaset yapmamış isimlere de yer verdim. Yönetimimizde her sektörden esnaf var, çalışan var, doktor var, diş hekimi var, emekli var, üst düzey yöneticilik yapan isimlerimiz var. Ben bu isimlerin her birine ayrı ayrı kefilim.

Çanakkale’de göreve geldiğimde yapılan siyasetin sırça köşklerde yapıldığı düşüncesiyle hep sahada olmayı kendime şiar edindim. Görüyorsunuz ki iktidar partisi ve ortağı sahada yok. Hatta sahaya inecek yüzleri kalmadı. Esnaf perişan, vatandaş perişan. Çanakkale covid-19 tablosunda birinci sırada ne anlatacaklar

AK Partinin lebalep kongrelerinden sonra bu hale gelmedik mi

Vaka bulunmayan Bozcaada da kongre dönüşü bu hastalık yayılmadı mı

Sormak istiyorum Çanakkale’de ki COVİD Artışının sebepleri kimler

Çanakkale’de sağlıkta yaşanan yönetim krizinin sorumlusu kimler. Biz parti olarak günlerdir bu konuları gündemde tutmak için çalışmalar yapıyoruz. Gerek yazılı gerek görsel basında, gerek sosyal medyadan sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Gelin hep birlikte bu hastalığı Çanakkale’mizden def edelim diyoruz. 

Teşkilat çalışmalarımıza gelecek olursak; İl başkanı olarak her gün kapı kapı dolaşarak partimize üye kazandırdık. Bunu tüm samimiyetimle ifade ediyorum üye sayımızda %70 artış meydana geldi yeter mi Hayır! Çanakkale’de Gelecek Partisini Birinci Parti Yapmak için Daha çok çalışacağız.

 Sizlere Yeni Kurmuş olduğum PDTS Sisteminden bahsetmek istiyorum.

PDTS: Performansa Dayalı Teşkilat sistemimiz;

İL Gençlik Kolları Yönetimleri Çalışmaları

İL Kadın Kolları Yönetimleri Çalışmaları

İlçe Başkanları Yönetim ve Çalışmaları

Üye sayılarında her ay en az %50lik artış sergileyen teşkilatımıza ödül sistemi oluşturmaktadır. Bu sisteme bağlı olarak, teşkilatımızı belirlemede ilçe başkanlarımızı gerek motive etmek gerekse daha çok çalışmaya zorlamak adına bir sistem. Bu sisteme uyum sağlayamayacak olan arkadaşlarımız üyemiz olarak devam edecektir. Performanslarında sürekli azalış gösteren veya performans gösteremeyen teşkilatlarımız da ise yenilenme yoluna gidilerek başarı odaklı çalışacağımızı Çanakkale Kamuoyuna ve siz değerli basına duyuruyorum.

Bu yolda emin adımlarla yürümeye söz verdik ve Elhamdülillah yürüyoruz da. Bu arada dün ataması gerçekleştirilen Gelibolu ilçe başkanımız Mehmet Yılmaz Bey’e de yeni görevinde başarılar diliyorum. Bayram sonrasında eksik olan bütün ilçe başkanlarımızın da atamalarını gerçekleştirerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Şimdiden yarın ki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Bu bayramı çocuklarımıza armağan eden Gazi Mustafa Kemal'e sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum’’ dedi.

                                                       Gelecek Partisi İl Başkanı

                                                              Yiğit AKKOYUN

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (350)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9503)   Bu Ay (56898)   Toplam : (1464769)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım