ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  DİNAMİK DENETİMLER ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Tarih : 21.04.2021  |  103 defa okundu..
Vali İlhami AKTAŞ, İçişleri Bakanlığı nın Dinamik Denetim Süreci konulu genelgesi gereği temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra ortak kullanım alanlarından olan Troypark ve 17 Burda AVM lerinde alınması gereken Koronavirüs tedbirlerini yerinde denetledi.

17 Burda AVM ve Troypark AVM‘de bulunan iş yerlerinin koronavirüs ile mücadele kapsamında belirlenen kurallara uyup uymadığını denetleyen Vali İlhami AKTAŞ, AVM yönetimlerinden alınan tedbirler hakkında bilgiler aldı.


Vatandaşlar ve AVM esnafıyla da bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, maske, mesafe ve temizlik konularında hatırlatmada bulunarak, AVM esnafına bereketli ve bol kazançlar temennisinde bulundu.


Koronavirüsle mücadelede vatandaşlarımızın temizlik, maske ve mesafe kuralı başta olmak üzere alınan tüm tedbirlere hassasiyetle uymalarını belirten Vali İlhami AKTAŞ, toplu ve kalabalık ortamlarda virüsün bulaş hızının daha yüksek olduğu için kalabalık ortamlarda olabildiğince az vakit geçirmeleri gerektiğini ifade etti.


Vali İlhami AKTAŞ’ın Koronavirüs tedbirlerini denetlemelerinde, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan da bulundu.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (379)   Dün: (1795)   Bu Hafta : (19717)   Bu Ay (57856)   Toplam : (1457440)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım