ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  MAKAS CHP Lİ VEKİLLER VE ÇANAKKALE'Yİ TEMSİL EDEN HERKES BU PROJEYİ GÖRMELİ
Tarih : 21.04.2021  |  117 defa okundu..
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Çanakkale Merkez İlçe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ın, meclis üyeleriyle birlikte 1915 Çanakkale Köprüsü nün şantiyesine gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Makas: “Çok geç kalınmış olsa da Sayın Gökhan’ın köprü ziyareti” kıymetli diyen Başkan Makas, “Bu ziyarete sadece Belediye Başkanı değil CHP’nin Çanakkale’deki iki milletvekili de keşke katılmış olsaydı. Köprünün inşaatının başlangıcından beri 4 yıl geçmesine rağmen TBMM’de Çanakkale Vekili olarak görev yapan CHP’li vekilleri burada görememek üzücü. Beklerdik ki sadece Türkiye’de değil Dünyada rekor bir köprü olan 1915 Çanakkale köprüsünü CHP’li vekiller de tüm Türkiye’ye tanıtmış olsalardı. Şehrimiz ve ülkemiz için, oldukça kıymetli olan bu proje ve bunun gibi şehrimizde yapılan ulusal ölçekli projeleri tanıtmak Çanakkale’yi temsil eden herkesin vazifesi olmalı” diye konuştu.

"ZİYARETTE KEŞKE ÇANAKKALE’NİN CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİDE OLSAYDI"

Partisinin İl Yönetim Kurulu toplantısında, Çanakkale Merkez İlçe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın, meclis üyeleriyle birlikte 1915 Çanakkale Köprüsü’nün şantiyesine gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas şöyle konuştu. “18 Mart 2017 tarihinde temeli atılan 1915 Çanakkale Köprüsü, o tarihten bugüne Çanakkale Merkez İlçe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan tarafından ilk defa ziyaret edildi. Çok geç kalınmış bu ziyarete sadece Belediye Başkanı değil CHP’nin Çanakkale’deki iki milletvekili de keşke katılmış olsaydı. Şehrimiz ve ülkemiz için, oldukça kıymetli olan bu proje ve bunun gibi şehrimizde yapılan ulusal ölçekli projeleri tanıtmak Çanakkale’yi temsil eden herkesin vazifesi olmalı.”

“BU ZİYARET KÖPRÜ İLE SINIRLI KALMAMALI”

Makas AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısındaki konuşmasının devamında “Grup Başkanvekilimiz Sn. Bülent Turan’ın 20 Mart tarihinde Belediye Meclisi Grup Başkanvekilimiz Esra Yüksel ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile görüşmedeki daveti üzerine gerçekleşen bu ziyaret, köprü ile sınırlı kalmamalı. CHP’li Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ezine Gıda Organize Sanayi Bölgesine da gitmeli, neredeyse tamamlanmış olan Küçükkuyu tünelleri şantiyesine de ziyarette bulunarak ulusal çapta ses getirmiş, şehrimizin reklamını yapan bu yatırımları anlatmalıdır. Geç de olsa Sayın Gökhan’ın yapmış olduğu bu ziyaret kıymetli. Bizler kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (12066)   Dün: (957)   Bu Hafta : (20878)   Bu Ay (59842)   Toplam : (1450746)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım