ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  KİN İLE SİYASET, TORPİL İLE İCRAAT OLMAZ
Tarih : 19.04.2021  |  120 defa okundu..
BELEDİYE DEĞİL ÜLGÜR GÖKHAN VE CHP NİN AİLE ŞİRKETİ

CHP’NİN TORPİL CENNETİ, ÇANAKKALE BELEDİYESİ

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek CHP’li Merkez Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural’a yönelik eleştirilerini sıraladı.

Yıldıray Ölçek yapmış olduğu açıklamasında ‘’ BELEDİYE DEĞİL ÜLGÜR GÖKHAN VE CHP’NİN AİLE ŞİRKETİ’’ diyerek Çanakkale Belediyesinde ki torpili gözler önüne serdi.

Başkan Ölçek açıklamasının devamında ise ‘’ Çanakkale'nin Esnafına, öz evlatlarına sahip çıkmayan ÜLGÜR GÖKHAN... Ne Liyakati, Ne ehliyeti...NE hakkı, ne hakikati.. Belediye Halkın Belediyesi değil, Ülgür Gökhan ve CHP'nin çiftliği.. Çanakkale’de başka medikalci, Eczacı kalmamış gibi, CHP Merkez ilçe başkanına doğrudan teminle DEZENFEKTAN... Çanakkale evladına değil, Yandaş müteahhide sahip çıkıp, Esnafa duyurmadan özel ihaleler. Belediye den emekli ettiğin başkan yardımcısının oğlu İmar Müdürü, gelini Halkla ilişkiler Müdürü, Bayan Başkan Yardımcının rahmetli kardeşi hatta onun da eşi…Su kanal ve Arıtmanın karı koca Müdürleri. Gelir Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlerinin oğulları koltuklarını kapmış, CHP’li muhtarın karısı, kızı, oğlu belediyeye kapağı atmış, Tunceli li Çanakkale CHP İl Başkan yardımcısının karısı o da Belediye de, damadını ise Fen İşleri Müdürü yapmış.. İsim isim saysak, yazsak sayfalar almaz.. BU GÖLDE SİZİN MAYANIZ TUTMAZ… Gerçek yüzünüzü gören herkes sizlerden uzaklaşıyor, Sizler İl Başkanınız ile kin ile siyaset, torpil ile icraat yapan çürümüş bir zihniyetin ürünlerisiniz. Oy devşirmek adına hain Apo ve PKK bayrakları altında nevruz ateşi yakacak kadar Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinden sapmış, kendi yol arkadaşlarını satmış Şehitlerimizin kemiklerini sızlatmış ilkesiz bir duruşa, bozuk bir omurgaya sahipsiniz. Çanakkale halkı bunu asla unutmayacak, tarih ise sizleri asla affetmeyecek Ama Unutmayın ki bu kadim şehir ve burada yaşayan vatandaş sahipsiz değil, Çanakkale Sahipsiz değil.!’’ İfadelerine yer verdi.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (452)   Dün: (1795)   Bu Hafta : (19790)   Bu Ay (57929)   Toplam : (1457513)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım