ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE TİCARET BORSASINDAN POLİS HAFTASI ZİYARETİ
Tarih : 12.04.2021  |  127 defa okundu..
Türk Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası kapsamında, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya Üzen, Başkan yardımcısı Gökhan Uysal ve Genel Sekreter Sevcan Elver, Çanakkale Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ı makamında ziyaret etti.

Başkan S.Kaya Üzen “Vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, Polisimiz, görevini her zaman fedakârca yapmakta, gerektiğinde canını hiçe saymaktadır. İçinde bulunduğumuz bu zor zamanda salgınla mücadelede Polis teşkilatımız ve güvenlik güçlerimiz büyük bir sorumluluk örneği göstererek sahada geçe-gündüz çalışmaktalar. Polis teşkilatımızın ve güvenlik güçlerimizin bu çalışmaları takdire şayandır.

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 176. Yıldönümü ve Polis Haftası münasebetiyle, ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Mensuplarımızı şükranla ve içtenlikle kutluyor; görevleri esnasında şehit olan polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anarken; Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılar diliyoruz.” dedi.

İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Çanakkale Ticaret Borsası heyetine teşekkürlerini iletti.

Ziyarette ayrıca pandemi sürecinde koronovirüs ile mücadelede alınan tedbirler ve kurumlar arası işbirliği konuları ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (229)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9382)   Bu Ay (56777)   Toplam : (1464648)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım