ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  Ak Parti Çanakkale Belediye Meclis Üyesi Esra Yüksel Basın Açıklaması
Tarih : 02.04.2021  |  137 defa okundu..
Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Esra Yüksel, görevde geçirdikleri 2 yıl süresince gündeme getirip takipçisi oldukları projelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Belediye Meclis Grubu olarak, şehrin yeni yerleşim bölgesi Tekzen mevkiine yapılması için uzun süredir mücadele verdikleri caminin şantiye çalışmasının başladığı müjdesini veren AK Parti’li Yüksel, bundan sonraki süreçte Sarıçay üzerine inşa edilmesi planlanan dördüncü araç köprüsü projesinin hayata geçirilmesi için üzerlerine düşeni yapacaklarını kaydetti.

Yüksel ayrıca, görevde geçirdikleri 2 yıl süresince gündeme getirip takipçisi oldukları projelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti’li Yüksel, belediye meclis grubu adına yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“AK Parti Belediye Meclis Grubu olarak, şehrimizin yeni yerleşim bölgesi Tekzen mevkiine yapılması için belediye meclisinde uzun süredir mücadelesini verdiğimiz camimizin şantiye çalışmaları başlamıştır. Hayırlı olsun.

Şimdi sırada, sürekli gündemde tuttuğumuz ve Sarıçay üzerine yapılmasının ardından şehrin trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak 4. araç köprüsü projesi var. Bu projenin hayata geçmesi için de süreci hızlandırma adına üzerimize düşeni yapmak için çalışıyoruz.

İki yılı bu ay dolan belediye meclis üyeliği görevimiz boyunca, şehrimize hizmet için gündeme getirdiğimiz, eleştirdiğimiz ve icrasını beklediğimiz; Sosyal Konutlar Kentsel Dönüşüm Projesi, çevre sorunları, hafriyat ve moloz döküm alanı ihtiyacı, belediyeye ait yarım kalmış binalar sorunu, bir çevre sorunu haline gelen Sarıçay’ın durumu, belediye kaynaklarının kullanımında ve yeni kaynak arayışlarında gözlenen sorunlar, otopark ihtiyacı ve trafik sorunu, depreme hazırlık ve tüm bunların yanı sıra 1915 Çanakkale Köprüsü ile Ezine Gıda OSB gibi devasa yatırımlarla gelişecek şehrimizin geleceğe hazırlanması noktasında yapılması gereken plan ve programlar hakkında fikir beyan etmeye, eleştirmeye ve eleştirdiğimiz konuların takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Şehrimize hizmette niyet ve samimiyet oldukça diyalog, istişare ve destek olmaktan da kaçınmayacağımızı bir kez daha ifade etmek isterim.

Kamuoyuna saygılarımla…”

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (317)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9470)   Bu Ay (56865)   Toplam : (1464736)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım