ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  Çanakkale'de Akşener sevgisi sel oldu aktı...
Tarih : 19.03.2021  |  99 defa okundu..
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi nin 106.yıldönümü dolayısıyla, Çanakkale ye geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106.yıldönümü dolayısıyla, Çanakkale’ye geldi.

Genel Başkanı Meral Akşener,'in ilk durağı Biga oldu Saat 11:30 da Biga ilçesine gelen Akşener İYİ Parti yöneticileri  üyeleri ve vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi ve kalabalıkla karşılandı Biga Merkezde işyerlerini kapı kapı ziyaret ederek  Esnafların sıkıntı ve taleplerini dinledi. Buradaki programın ardından Çanakkale Merkeze hareket etti.

13;30 da Çanakkale Merkeze gelen ve yoğun bir ilgi ile karşılanan  Akşener'e sevgi adeta sel oldu aktı işyerlerini tek tek ziyaret edip esnaflarla görüşen, problemlerini sıkıntılarını ve beklentilerini dinleyen Genel Başkan Çanakkale’deki temaslarının ardından beraberindeki heyet ile  Eceabat’a geçti. ve burada İYİ Parti Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli  tarafından karşılandı Esnaf ziyaretlerini burada da sürdüren Akşener bu ziyaretlerin ardından Eceabat’ta, belediyeyi ziyaret etti  Belediye Başkanı Saim Zileli ile makamında bir araya geldi ve ilçedeki çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

Biga Merkez ilçe ve Eceabat’taki programların ardından, İYİ Parti lideri Meral Akşener Şehitler Abidesi’ne geçerek, şehitlerimizin anısına çelenk sundu. ve ardından İstanbul’a hareket etti.

Yoğun ilgi ve sevgi ile karşılanan Akşener, basına yapmış olduğu değerlendirmede, “Çanakkale’ye biz iki sebeple geldik. Birisi kardeşlerimizi, bir yıldır yaptığım gibi durumlarını anlamak, sorunlarını kamuoyuna mal etmek. İktidarı yermiyorum. Kendimizi övmüyorum. Bu arkadaşların durumlarını anlayıp, onları özne haline getiriyoruz. Buradan şehitliğe gideceğiz.

Bugün Çanakkale ruhunun canlandığı bir gün olmasını diliyorum. Kuzey, güney, doğu, batı herkesin ve her bir yaş grubunun burada buluştuğu, kimi fiziki olarak gelip burada şehit düştü, gazi oldu. Kimisinin ise ruhunun burada olduğu bir dönem… Şehitlerimize dua etmek için buradayız.

Allah hepimizi, tüm siyasilerin bu ruha layık olmasını, burada şehit düşen yiğitlerimizin ruhuna layık olmasını diliyorum” açıklamasında bulundu.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (165)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9318)   Bu Ay (56713)   Toplam : (1464584)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım