ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  TOBB ÇANAKKALE İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN KADIN ÜYELERE ZİYARET
Tarih : 10.03.2021  |  164 defa okundu..
TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında farklı sektörlerdeki kadın girişimci üyelerini Covid-19 tedbirleri kapsamında ziyaret etti.

Üye ziyaretinde TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Emel Torun, Kurul Üyeleri Atiye Laçin, Didem Güner, Ebru İlter, Filiz Bahar, Gülçin Semizoğlu ve Kadın Girişimciler Kurulu Sorumlusu Selen Kılıç hazır bulundu.

Kadın Girişimciler Kurulu heyeti Çanakkale Merkez’de faaliyet gösteren Seyran Duman Bıyıklı - Estetika İstanbul, Hürmüs Dönder -Uygun Tuhafiye Evi, Seyran Öztürk- İda Mücevherat Kuyumculuk Ltd. Şti, Filiz Erten - Erten Kuyumculuk, Zehra Nil Döken- Zafer Optik Ltd. Şti, Emine Sarıbaş-Gözde Spor, Zihniye İnce - Kale Optik, Emel Hacıalioğlu- Han Mimarlık Tic Ltd. Şti.’ni işyerlerinde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde, Çanakkale’de daha fazla Kadın Girişimci olması için tüm paydaşlarla işbirliği yapıldığını altı çizilerek, Kurul olarak birçok sosyal sorumluluk projesi için çalışmaların devam ettiği ifade edildi. Kadınlarımızın koruma ve kullanma dengesini ekonomimize ne kadar hızlı adapte edebilirsek o kadar başarılı olunacağını belirten İl Kadın Kurulu temsilcileri, huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumun temel taşları olan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak işlerinde başarılar dilediler.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (234)   Dün: (1795)   Bu Hafta : (19572)   Bu Ay (57711)   Toplam : (1457295)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım