ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  BAŞKAN DEDİĞİN BÖYLE OLUR
Tarih : 04.03.2021  |  319 defa okundu..
Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun göreve geldiği günden itibaren Bayramiç için ismi gibi Mert işler yapıyor.

 Şimdide Bayramiç Elmasını tanıtım için kolları sıvayan Başkan Mert Uygun Belediye Başkanlarını tek tek ziyaret ederek Bayramiç Elmasını tanıttı. İlk ziyaretini İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Yapan Uygun: ‘’Kooperatifimiz aracılığıyla Bayramiç elması satın alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'na teşekkür ziyareti gerçekleştirdim. Elma alımında süreklilik olacağını belirten Başkan İmamoğlu'na üreticimize destek verdiği için teşekkür ederim.

Beylikdüzü Belediye Başkanımız Mehmet Murat Çalık, BAYRAMİÇ ELMASI alımına 'evet' dedi. Üreticimize verdiği destek için kendisine teşekkür ederim.

Çorlu Belediye Başkanımız Ahmet Sarıkurt da BAYRAMİÇ ELMASI satın almaya 'evet' dedi. Üreticilerimize verdiği destek için kendisine teşekkür ederim.

Beşiktaş Belediye Başkanımız Rıza Akpolat da BAYRAMİÇ ELMASI satın almaya 'evet' dedi. Üreticilerimize verdiği destek için kendisine teşekkür ederim.

Kırklareli Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu da BAYRAMİÇ ELMASI satın almaya 'evet' dedi. Üreticilerimize verdiği destek için kendisine teşekkür ederim.

Lüleburgaz Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli de BAYRAMİÇ ELMASI satın almaya 'evet' dedi. Üreticilerimize verdiği destek için kendisine teşekkür ederim.

Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay da BAYRAMİÇ ELMASI satın almaya 'evet' dedi. Üreticilerimize verdiği destek için kendisine teşekkür ederim.

Uzunköprü Belediye Başkanımız Özlem Becan da BAYRAMİÇ ELMASI satın almaya 'evet' dedi. Üreticilerimize verdiği destek için kendisine teşekkür ederim.


Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan da BAYRAMİÇ ELMASI satın almaya 'evet' dedi. Üreticilerimize verdiği destek için kendisine teşekkür ederim’’dedi.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (184)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9337)   Bu Ay (56732)   Toplam : (1464603)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım