ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  OLAY GAZETESİNİN BASIN HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ MERAL ŞEN OLDU.
Tarih : 06.02.2021  |  313 defa okundu..
Geçtiğimiz aylarda Olay Gazetesini satın alan Mehmet Özkurnaz her geçen gün kadrosuna yeni isimler ekliyor.

İşte onlardan birisi Meral Şen. Şen Olay Gazetesi basın halkla ilişkiler müdürlüğüne getirildi. Halk Oyunları usta öğreticisi Rıdvan Yüce geçtiğimiz gün Meral Hanımı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Meral Hanımın kim olduğunu merak edenleriniz vardır. İşte Meral Hanımın özgeçmişi: 1981 Çanakkale’de doğdu. Orta öğretimini Çan İbrahim Bodur Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden 200 4 yılında mezun oldu. Bir süre özel sektörde Felsefe Grubu ve Rehber öğretmen olarak çalıştıktan sonra 2007 yılında Bursa Osmangazi Belediyesi AB biriminde Proje Koordinatörü olarak çalıştı. Youth İn Action Programı dahilin de Gençlik Lideri olan ŞEN; aynı zamanda STK Başkan Yardımcılığı ve Üst Yöneticiliğin yanı sıra Halkla İlişkiler ve Kurumsal Kimlik konularında çalıştı.

2005 yılından itibaren Bursa’da özel ve kamu kurumlarında Kişisel Gelişim ve Felsefe temalı konferanslar ve eğitimler verdi. Halen Çanakkale Olay Gazetesi Genel Müdürlük görevini sürdüren Şen aynı zamanda Çanakkale Olay gazetesinde ve TROİA Dergisi’nde yazarlık yapmakta. Bununla birlikte YG Danışmanlığın Kurumsal Kimlik ve Marka Danışmanlığını yürütmekte ve farklı konularda eğitimler vermeye devam etmekte. Anadolu Üniverstesi İnsan kaynakları ve Yönetimi ikinci sınıf öğrencisi olan Meral Şen; Zenco De Akademi’de 8’li form Tai Chi Chuan eğitmeni olarak eğitimler vermekte. BPW İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği Çanakkale Şubesin’de yönetiminde bulunarak kadın çalışmaları yürütmekte.

Hobileri; ikebena yapmak, kitap okumak, yürüyüş ve tracking yapmak, gitar çalmak, fotoğraf çekmek , resim yapmak, masa tenisi oynamak ve meditasyon yapmaktır.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (433)   Dün: (1795)   Bu Hafta : (19771)   Bu Ay (57910)   Toplam : (1457494)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım