ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU BAYRAMİÇ BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ
Tarih : 29.01.2021  |  136 defa okundu..
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun u ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Bayramiç Belediyesinde gerçekleşen görüşme hakkında bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale’mizin her ilçesinde ayrı bir ekonomik değerimiz, ayrı bir tarihi ve coğrafi kültürümüz mevcut. Bayramiç ilçemizin coğrafi işarete sahip Bayramiç Beyazı çok yakın bir dönemde Avrupa’da tescil olacak. Benzer şekilde Odamızın da destekleriyle Kaz Dağı Zeytinyağı Coğrafi işaret başvurusu yapıldı. Coğrafi olarak dört mevsim turizm sektörüne cevap verebilecek potansiyele sahip Bayramiç ilçemizi hem bölge hem de ülke ekonomimize daha fazla değer katması için ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalışıyoruz. Bayramiç Belediyemiz Cittaslow başvurusu inşallah en kısa zamanda olumlu sonuçlanır.” dedi.

“İSTİKLAL MARŞIMIZIN 100. YILI VE MEHMET AKİF ERSOY ANMA YILINI BÖLGEMİZ İÇİN FIRSATA ÇEVİRMELİYİZ”

Başkan Semizoğlu açıklamasının devamında; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak Gazi Meclisimiz tarafından açıklanan İstiklal Marşımızın 100. Yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinlikleri kapsamında neler yapabiliriz diye ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla bir araya geldik. Birçok değerli fikir ortaya çıktı. Bu fikirleri sunum halinde Sayın Valimiz İlhami Aktaş’a aktardık. Mehmet Akif Ersoy’un çocukluğunun büyük bir bölümünün Bayramiç’te geçmiş olmasını öne çıkartarak Mehmet Akif Ersoy Evi ve Bayramiç ilçemize neler katabiliriz hakkında Belediye Başkanımızla görüş alışverişinde bulunduk. Aynı heyecanı Belediye Başkanı Mert Uygun Bey de görmek bizi de motive etti. Çanakkale’mizde İstiklal Marşımızın 100. Yılı ve Mehmet Akif Ersoy’u anma etkinlikleri kapsamında el birliği ile güzel çalışmalara yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (299)   Dün: (1795)   Bu Hafta : (19637)   Bu Ay (57776)   Toplam : (1457360)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım