ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  LAPSEKİ BELEDİYESİ NDEN ÇOCUKLARA PANDEMİ EĞLENCESİ
Tarih : 22.01.2021  |  150 defa okundu..
Lapseki Belediye Başkanlığımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen "Lapsekili Çocuklar Eğleniyor" etkinliği 15 Temmuz Şehitler parkında gerçekleştirildi.

Covid-19 pandemi sürecinde okulların kapalı olması ve çeşitli kısıtlamalar sebebiyle uzun bir süredir evlerinden dışarı çıkamayan çocuklar sihirbaz, tahta bacak, çeşitli maskotlar ve müzik eşliğinde dans ederek eğlendiler.

Havanın da güzel olmasını fırsat bilen aileler çocuklarıyla birlikte geldikleri 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda "Lapsekili Çocuklar Eğleniyor" etkinliği sonrasında kordon turu atarak yürüyüş yaptılar.

Eğlence ve sporun bir arada yapıldığı etkinlik sonrasında Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz yaptığı açıklamada; ‘’En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız için bugün özel bir program yaptık. Milli eğitim müdürlüğümüz ile birlikte istedik ki çocuklarımız en azından bir gün eğlensinler, streslerini atsınlar, enerjilerini atsınlar. Çocuklarımız çok uzun zamandan beri evlerde kapalılar ama her şeyin başı sağlıktır. Bugün ki programımızı da pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirdik. Bu tür programları yine pandemi kuralları çerçevesinde yapmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Başkan Eyüp Yılmaz Konuşmasının devamında 1 Şubattan itibaren Lapseki Belediyesi’nde Uzm. Psikoloğun göreve başlayacağının müjdesini vererek “Başta çocuklarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımız psikoloğumuzdan destek almak amacıyla çok yakında belediyemize başvurabilirler.” ifadelerini kullandı.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (226)   Dün: (1795)   Bu Hafta : (19564)   Bu Ay (57703)   Toplam : (1457287)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım