ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÖZCAN AŞI ÇALIŞMALARINI DESTEKLİYORUZ
Tarih : 16.01.2021  |  161 defa okundu..
Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan esnaf teşkilatı olarak aşı çalışmalarını desteklediklerini söyledi.

 Ünal Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Çanakkale’ de de başlayan aşılama çalışmalarını konusunda “Aşı normal günlere dönebilmemiz için sürecin başından itibaren tüm dünya ile birlikte bizlerinde beklediği bir gelişmeydi. Hastalığın sürdüğü her bir gün sağlığımızla birlikte günlük yaşam ve ekonomimizin sürdürülmesi için de büyük tehdit oluşturuyor.  Aşılama çalışmalarının tüm toplum tarafından desteklenmesini bu yolla kısa sürede toplumun önemli bir kısmının aşılanarak hastalığın yayılışının durdurulması için tüm toplum ve kurumlar elinden gelen hassasiyeti göstermelidir.” dedi.

ESNAFLARIMIZ ÇOK KİŞİYLE TEMAS HALİNDE VE RİSKLİ

Esnafların Pandemi sürecinde en riskli çalışanlar olduğunun altını da çizen Özcan  “Aşılama çalışmalarının en kısa sürede yapılmasının önemini biliyor ve destekliyoruz. Esnaflarımız da topluma hizmet verirken halkın her kademesi ile sıkı bir temas hali içinde bulunuyorlar. Birlik olarak aşılama çalışmalarını desteklediğimiz gibi esnaflarımız için de kısa sürede aşı uygulamalarının yapılmasını bekliyoruz. Bu doğrultuda yetkili mercilere esnaflarımızın aşılanması için taleplerimizi ve birlik olarak üstümüze düşecek sorumlulukları yerine getirme noktasında işbirliği isteğimizi iletiyoruz. Beklentimiz kısa sürede esnaflarımızın da aşılanması ve günlük yaşamın tüm unsurlarıyla normale bir an  evvel dönmesi için el birliği ile çalışılmasıdır. Dün tüm yurdumuzla birlikte Çanakkale'mizde de aşılama çalışmaları başladı. Aşılamalar öncelikli grup olan sağlık çalışanlarımızın aşılanmasıyla başladı. Pandemi hastanesi olarak görev yapan Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ufuk Tali İlk olarak aşılananlardan oldu. Başhekim geçtiğimiz aylarda Koronavirüs tedavisinden başarıyla çıktıktan sonra plazma bağışçısı da olmuştu. Beklentimiz kısa sürede esnaflarımızın da aşılanması ve günlük yaşamın tüm unsurlarıyla normale bir an evvel dönmesi için el birliği ile çalışılmasıdır.” ifadelerine yer verdi.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (349)   Dün: (1795)   Bu Hafta : (19687)   Bu Ay (57826)   Toplam : (1457410)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım