+90 539 342 6363
 
   

  ÇTSO YÖNETIM KURULU ÇANAKKALE BAROSUNU ZIYARET ETTI.

Tarih : 07.07.2021  |  100 defa okundu..
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Çanakkale Baro Başkanlığını ziyaret ederek yapılan seçim sonucunda göreve gelen yeni Yönetim Kurulu ile biraraya geldi.Ziyarette ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri A.Semih Toprak, İlbey Berkin Karaca, Bülent Erdoğan ve Genel Sekreter Sema Sandal; Baro Başkanı Av. Soner Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Enes Çetin, Av. Aybüke Cebeci Bayat, Av. Şebnem Çıtak, Av. Ayşe Karakaya Şişek hazır bulundular.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Yeni seçilen Baro Yönetim Kurulunu tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum. Hukukun üstünlüğüne, adalete olan güvenin önemi sadece iş dünyası için değil tüm insanlık için çok büyüktür. Barolara da adaletin temsilcileri olarak büyük görevler düşmektedir.Çanakkale Barosunun yeni yönetiminin bu görevi hakkı ile yerine getireceğine inancımız tamdır. Bu yüce ve bir o kadarda da zor mesleği hakkı ile ifa eden tüm hukukçulara kolaylıklar diliyor, iş dünyasına sağladıkları katkılar içinde ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi.

Baro Başkanı Av.Soner Aydın ÇTSO Yönetimi’nin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek, çalışmalarıyla ilgili bilgiler paylaştı ve güncel konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım