ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  MAKAS' TAN 2020 YILI DEĞERLENDİRMESİ
Tarih : 31.12.2020  |  168 defa okundu..
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ın 2020 yılı değerlendirmesi yaptı Çanakkalelilerin yeni yılı kutladı. Makas değerlendirmesinde şunları söyledi.

"2020 yılını geride bıraktığımız bu günlerde, 18 yıl önce olduğu gibi ülkemize ve Çanakkalemize hizmet aşkıyla çıktığımız yolda, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hiç yorulmadan, durmadan, inanarak yürümeye, koşmaya devam ediyoruz. AK Parti Çanakkale Teşkilatları olarak tek bir amacımız var. Çanakkale halkına, bu kadim şehrin insanlarına hizmet etmek… Şükürler olsun ki bu hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan ve Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu’nun büyük gayretleri ve destekleriyle, tarımdan ekonomiye, turizmden kültür hizmetlerine kadar her alanda yatırımlar hız kesmeden devam ediyor.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde kent merkezinden, köylere, gencinden yaşlısına kadar her bir vatandaşımızın yanında olmak,  destek vermek için AK Parti Çanakkale Teşkilatları ve AK Belediyeler olarak gece gündüz çalışıyoruz. Bu kentin her bireyi, her alanda hizmetin kalitelisine, yatırımların en özeline layık… Tıpkı yapımı devam eden, boğazı gerdanlık gibi süsleyen, dünyanın en uzun asma köprüsü olan 1915 Çanakkale Köprüsü gibi… Dünyada önemli simgelerden biri olan Eyfel Kulesi’ni dahi geçen, ihtişamlı görüntüsü ile Çanakkalemizin ruhunu yaşatacak olan köprünün, sanayi, tarım, turizm gibi pek çok alanda kentimize, hemşehrilerimize büyük katkılar sağlayacağına inancımız tam. Yapımları tamamlandıktan sonra, bünyesinde 91 fabrikanın kurulacağı ve yaklaşık 8 bin kişinin istihdam edileceği Ezine Gıda, İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile 2 bin 600 kişiye iş imkanı sağlayacak, yıllık 60 bin ton domatesin üretileceği Jeotermal Enerji İle Isıtmalı Tarıma Dayalı Sera İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Ezine, Biga, ve Lapseki’de yapımına başlanan Millet Bahçelerinin halkımızın hizmetine sunulacak olmasının mutluluğunu yaşıyoruz. AK Parti Çanakkale Teşkilatları olarak bizler de pandemi ile mücadele sürecinde vatandaşlarımızın yanında olmaya, destek vermeye devam ediyoruz. Çünkü derdimiz, Çanakkale’ye hizmet etmek… Pandemi süresince büyük gayretle çalışan Vefa Destek Gruplarına İl Başkanlığı olarak, Çanakkale ruhunu temsilen 1915 adet gıda kolisi bağışında bulunurken, daha sonra bu sayıyı 2 bin 125’e çıkardık. Aynı zamanda tüm ilçe teşkilatlarımızda aynı destekte bulundular. Ayrıca 20 yaş altı ve 65 yaş üstü üyelerimize ve vatandaşlarımıza ulaşarak, varsa ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı da yürütüyoruz. Merkezde ve ilçelerimizde her hafta esnafımızı ziyaret ederek, taleplerini dinleyip, istişarelerde bulunuyoruz. AK Parti Teşkilatları olarak pandemi sürecinde tedbirlere uyarak üye kampanyamız kapsamında çalışmalarımıza devam ettik, ediyoruz. Kasım ayı içerisinde 5-12 Kasım tarihleri arasında 9 bin yeni üye yaparak, bir rekora imza attık. Kampanya süresince bir yılda 16 bin yeni üyemizi de AK Ailemize katmanının mutluluğunu yaşıyoruz.
Önümüzde yeni bir yıl var. Pandemi sürecini tüm halkımızla birlikte temizlik, maske, mesafe kurallarına uyarak atlatacağımız biliyoruz. Hemşehrilerimiz bu konuya her zaman hassasiyet gösterdi ve bundan sonra da göstereceklerine inanıyoruz. 2021 yılında bizler, Çanakkale’nin daha üretken, yatırım ve hizmetlerle daha gelişen bir kent olması için çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 2021 yılının, birlik ve beraberlik içerisinde milletimize sağlık, huzur ve başarı getirmesini temenni ediyor, tüm hemşehrilerimizin ve ülkemizin yeni yılını kutluyoruz."

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (379)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9532)   Bu Ay (56927)   Toplam : (1464798)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım