ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇTSO VE ÇANAKKALE BORSA İŞBİRLİĞİNDE ZİRAAT BANKASI BANKKART BAŞAK TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSMAN PROTOKOLÜ İMZALANDI
Tarih : 14.12.2020  |  345 defa okundu..
Çanakkale de faaliyet gösteren işletmelerin Ticari Mal Alım-Satım süreçlerini kolaylaştırmak için hayata geçirilen Ziraat Bankası Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman protokolü ilgili paydaşların katılımlarıyla imzalandı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Finansman Protokolünde; Ziraat Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Kahraman Turcan, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Berkin Karaca, Özgür Ekşi, Semih Toprak, Volkan Temiz, Çanakkale Borsa Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Ziraat Bankası Çanakkale Şube Yöneticileri, Zeynep Tan, Ali Bas, Mehmet Çimen, Tahir Ceylan ile Genel Sekreterler Sema Sandal ve Sevcan Elver hazır bulundu.

“TOBB VE ZİRAAT BANKASI ARASINDA İMZALANAN PROTOKOLÜ ÇANAKKALE’DE HAYATA GEÇİRİYORUZ”

Ziraat Bankası ile imzalanan Finansman Protokolü hakkında bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; Odamız ve Ticaret Borsamıza bağlı iş yerlerimiz Ziraat Bankasının kurumsal kartı Bankkart Başak ile yapacakları alımlarda 540 güne kadar vade ve finansal avantajlardan yararlanabilecek. Tedarikçi üye firmalarımız bu sayede özel oranlarla ertesi gün ya da banka garantisiyle blokeli veya taksit vadelerinde tahsilatlarını gerçekleştirme imkânı elde edecekler. Çanakkale iş dünyası temsilcileri olarak üyelerimizin ticari faaliyetlerinde Devletimiz ve çatı kuruluşumuz olan TOBB tarafından hayata geçirilen tüm kolaylıkları ivedilikle paydaşlarımızla işbirliği yaparak hayata geçiriyoruz. Finansman Protokolünün hayata geçirilmesinde bizlerle birlikte hızlı hareket eden Ziraat Bankası Balıkesir Bölge Müdürü Kahraman Turcan başta olmak üzere protokole imza atam tüm şube Yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Çanakkale için sizlerden pozitif ayrımcılık istiyorum.” dedi.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (309)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9462)   Bu Ay (56857)   Toplam : (1464728)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım