ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE İŞKUR, ÇTSO ÜYELERİNİ YENİ DÖNEM KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİ
Tarih : 12.12.2020  |  328 defa okundu..
Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü yetkilileri, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve üyelerine yeni dönem Kısa Çalışma Ödeneği başvuruları hakkında online bilgilendirmede bulundu.

Toplantı için Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğünden İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz, Şube Müdürü Ayça Çakmak, İŞKUR İl Müdürlüğü İşsizlik Sigortaları Servis Şefi Ebru Kaya ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Genel Sekreter Sema Sandal ve Oda Üyelerinin dijital katılımıyla ÇTSO binasında bir araya geldi.

Bilgilendirme toplantısı için katkı sağlayan oda yetkililerine teşekkür eden Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz: ‘‘ Bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanımızın kararıyla Kısa Çalışma Ödeneğinde uzatmaların yanında tekrar yeni başvuruları almaya başladık. Yeni dönem başvurularımız E- Devlet üzerinden alınacak. Başvuru sürecinde bilgilendirme toplantılarımıza ticaret ve sanayi odamızın üyeleri ile devam ettik. Önemli paydaşlarımızdan şehrimizin işverenlerine ve oda üyelerimize bilgilendirmede bulunduk. Bu süreçte karşılaşılabilecek her sorun karşısında kurumumuz tüm birimleriyle hem işverenlerimizin hem de oda üyelerimizin yanında olacak. ’’ açıklamasında bulundu.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (266)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9419)   Bu Ay (56814)   Toplam : (1464685)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım