ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA ZİYARET
Tarih : 11.12.2020  |  278 defa okundu..
Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü yetkilileri ÇTSO Yönetim Kurulu nu ziyaret ederek gerçekleştirilebilecek işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü yetkilileri ÇTSO Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek gerçekleştirilebilecek işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, İŞKUR İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Şube Müdürü Ayça Çakmak, Yönetim Kurulu Üyeleri Ersin Kahraman, Volkan Temiz ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Covid-19 pandemi süreci üyelerimizin ihtiyaçlarını da beraberinde değiştirdi. İş insanları temsilcileri olarak bizler bu ihtiyaçlara cevap verebilmek üzere ilgili her kurum ve kuruluş ile işbirlikleri yapıyoruz. Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü bizim temel paydaşlarımız arasında bulunuyor. Kısa Çalışma Ödeneği başta olmak üzere üyelerimizin İŞKUR ile ilgili işlemlerinde arayüz olarak destek vermeye çalışıyoruz. İŞKUR İl Müdürümüz Mehmet Uğur Yavuz’a yeni görevinde başarılar diliyor, nazik ziyaretleri için kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.” dedi.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (66)   Dün: (12121)   Bu Hafta : (20373)   Bu Ay (57247)   Toplam : (1450867)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım