ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  AKUT ARAMA KURTARMA DERNEĞİ ÇANAKKALE TEMSİLCİLİĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU NU ZİYARET ETTİ
Tarih : 26.11.2020  |  389 defa okundu..
Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Çanakkale Temsilciği, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu nu ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale AKUT Derneği temsilcileri Zafer Orkun Ongan, Burç Naşit Ongan, Esra Avcı Işık, Kadir Orkun Işık ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Deprem ve tüm doğal afetler dünyamız ve ülkemiz için göz ardı edemeyeceğimiz acı bir gerçektir. Bizler bu doğa olaylarına karşı ancak hazırlıklar yaparak ve maksimum düzeyde tedbirler alarak kendimizi ve sevdiklerimizi koruyabiliriz. Deprem değil tedbirsizlik öldürür sözüne tamamen katılıyorum. İş dünyası olarak doğa olaylarına karşı acil eylem planları oluşturmalı ve konuyla ilgili paydaşlarımızla uygulamalı faaliyetler gerçekleştirmeliyiz. AKUT gönüllülük esasına göre faaliyet gösteren örnek bir dernek. En son yaşanan İzmir depreminde AFAD, İtfaiye görevlilerimiz başta olmak üzere sahada saatlerce uyumadan, enkazın başında gelecek bir ses için mücadele eden ve mucizeler yaratan tüm kurtarma ekiplerimize buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Çanakkale AFAD Derneği temsilcilerinin gerçekleştirdikleri faaliyetler ve yeni projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine çalışmalarında başarılar dişliyorum.” dedi.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (237)   Dün: (917)   Bu Hafta : (9390)   Bu Ay (56785)   Toplam : (1464656)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım