ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  YENİ NESLİN MİMARLARI OLAN ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN
Tarih : 23.11.2020  |  441 defa okundu..
Geleceğimizi şekillendiren, en önemli bilgilerle bizleri donatan, öğrettikleriyle bizi hayata hazırlayan sevgili öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun. Bir toplumun gelişmesi, ilerlemesi ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşması ancak eğitimle ve öğretmenle mümkündür. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk: Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. demiştir.

Öğretmenlik aşkla ortaya konan sevgi işidir. Mutlu yarınların inşaasında çabası olan öğretmenlerdir. Aydınlık Türkiye'nin çağdaş bireylerini, adil fertlerini yetiştiren öğretmenlerdir. Modern ve yenilikçi bir gençliğin yetişmesinde azami gayret gösterenler öğretmenlerdir. En zor şartlarda bile ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, fedakârlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyen ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkartmak için çabalayan öğretmenlerimize minnettarız.

Yeni nesillerin mimarı öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlar, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarız. Eğitim ordumuzun kıymetli neferlerinin bu özel gününü avukatlar olarak tebrik ederiz.

Av. Bülent ŞARLAN

Çanakkale Barosu Başkanı

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (24)   Dün: (12121)   Bu Hafta : (20331)   Bu Ay (57205)   Toplam : (1450825)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım