ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  İSKENDEROĞLU " CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU VE BAĞIMSIZLIK MÜCADELEMİZİN BÜYÜK KOMUTANI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK' Ü SAYGI İLE ANIYORUZ
Tarih : 10.11.2020  |  523 defa okundu..
AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün vefatının 82. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İskenderoğlu anma mesajında şu cümlelere yer verdi.

“Çanakkale’de yakılan meşale ateşinden ilham alan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde 1919'da başlayıp 1923'te Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasıyla taçlanan İstiklâl mücadelemiz, milletimizin vatanına ve bağımsızlığına olan bağlılığı, azmi, inancı ve büyük fedakârlığı ile Gazi’nin üstün askeri yöntemleri ve kararlı duruşuyla kazanılmıştır. Ecdadımızın bizlere emanet ettiği, istiklâl ve istikbâlimizin simgesi olan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün "Büyük Eserim" dediği Cumhuriyetimizin ebediyen var olması ve daima yükselmesi için milletimizle beraber el ele, gönül gönüle geleceğe her zamankinden daha büyük bir ümitle, daha büyük bir kararlılıkla yürümeye, üzerimize düşen bütün sorumlulukları yerine getirmeye ve gece gündüz yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu düşüncelerle, vefatının 82. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin banisi ve bağımsızlık mücadelemizin büyük komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun şahsında dava ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakârca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnet ve şükranla anıyorum.” dedi.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (344)   Dün: (1795)   Bu Hafta : (19682)   Bu Ay (57821)   Toplam : (1457405)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım