ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  UÇUYORUZ YALANLARI İLE MİLLETİ KANDIRIYORLAR
Tarih : 30.10.2020  |  637 defa okundu..
Pazar günü gerçekleştirilecek olan Gelecek Partisi Genel Merkez Kongresi öncesi yazılı açıklamalarda bulunan Çanakkale İl Başkanı Hüseyin Yıldırım; Aşılamaz denilen ne varsa aştık dedi.

Gelecek Partisinin büyük kongresi ile ilgili konuşan Çanakkale İl Başkanı Hüseyin Yıldırım; ‘’ İnsan onurunu korumak ve yüceltmeyi siyasetinin temeli yapan partimiz, 1. Olağan genel kongresi ile aşılamaz denilen eşiği 1 Kasım Pazar günü geride bırakıyor. Hatırlayacaksınız, parti kuramaz demişlerdi, partimizi tüm Türkiye’yi kapsayan bir mozaik ile yansıtan kurucularımızla beraber kurduk. Parti kursalar bile örgütlenemez, çalışacak üye bulamaz demişlerdi, ancak biz bugün 70 ilimizin il teşkilatını oluşturduk. 243 İlçenin kongresini tamamlayarak 44 ilin kongresini gerçekleştirdik. Dünya’da ve ülkemizden seyreden salgının olumsuz etkileri ve alınan önlemlerin etkisine rağmen, her türlü baskı, tehdit ile dolaylı dolaysız baskılara rağmen büyük kongre koşullarını tamamlayarak 1. Olağan genel kongremizi 1 Kasım Pazar günü saat:10’da Ankara Anka fuar ve kongre merkezinde gerçekleştireceğiz’’ ifadelerini kullandı.

UÇUYORUZ YALANLARI İLE MİLLETİ KANDIRIYORLAR

İl Başkanı Yıldırım; ‘’Anadolu’dan esen rüzgara baktığımızda teşkilatlanma çalışmalarında partimize katılan on binlerin çok kısa zamanda yüz binlere ve inşallah çok yakın bir zamanda milyonlara ulaşacağının haklı umudunu taşıyoruz. Yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları önleyeceğiz iddiası ile siyaset sahnesine çıkan iktidar partisi maalesef geçen bu süre zarfı içerisinde bu ilkelerin tamamını unutmuş, unutmakla kalmayıp, yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları doğuran, besleyen, yeşerten bir yapıya dönmüştür. 3Y ile mücadele etmek için yola çıkanlar bu mücadeleyi unutup ülkenin başına dördüncü bir Y2yi de musallat etmişler, dördüncü Y ile milletin gözünün içine baka baka kolaylıkla yalan söyleyerek ekonomik verileri çarpıtarak, millet fakru zaruret içerisindeyken uçuyoruz Yalanları ile milleti kandırmaya teşebbüs etmektedirler. Anadolu'yu karış karış dolaştığımızda aziz milletimiz derin ekonomik darlıktan, yaygın işsizlikten, eş dost hısım akraba ayrımcılığından ötekileştirici nefret dilinden ve yaygın korku ikliminden duydukları kızgınlığı, kırgınlığı açıkça dile getirmektedir’’ şeklinde konuştu.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (499)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20217)   Bu Ay (57765)   Toplam : (1458897)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım