ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE ZİRAAT ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI İSMAİL KAYA
Tarih : 28.10.2020  |  516 defa okundu..
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97. Yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi;

Bağımsızlık mücadelesinin en büyük meyvesi olan, özgür bir Türkiye Cumhuriyet’inin doğuşunun 97. Yıl dönümünü sevinç, onur ve gururla kutlamaktayız.

Bugün, Vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin, yokluklara, rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla toprağını nasıl müdafaa edebileceğini, asla ve asla manda ve himayeyi kabul etmeyeceğini bildirdiği gündür.

Ulusal birlik ve beraberliğin sağlanmasının en büyük güvencesi olan Cumhuriyet, Türk Milletinin ve Yurdunun bölünmez bütünlüğünün teminatı olmaya devam edecektir. Atatürk'ün önderliğinde büyük Türk Milletinin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza dek yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur.

Bölgemizde ve ülkemizde yaşanan gelişmeler, vatanımızın bütünlüğüne ve milletimizin birliğine yönelik bazı emellerden ve boş gayretlerden vazgeçilmediğini teyit etmektedir. Bu toprakları yurt kılmanın ve yurt tutmanın kolay olmadığının farkında ve bilincinde olarak daima uyanık olacağız. Bilinmelidir ki, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırılara karşı, aziz milletimiz, geçmişten aldığı ilhamla, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir.

Unutulmamalıdır ki, Cumhuriyet; geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı, gurur verici atılım ve başarıları sağlamamızı, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç verecektir.

Bu duygu ve düşüncelerimle; Büyük Önder Atatürk'ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha anıyor, tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (264)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (19982)   Bu Ay (57530)   Toplam : (1458662)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım