ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  Rıdvan UZ HAKKINDA YAPILAN İFTİRALARA CEVAP
Tarih : 24.10.2020  |  581 defa okundu..
Kendi sosyal medya hesaplarından, Genel İdare Kurulu Üyemiz ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Rıdvan UZ a yapılan iftiralarla ilgili, sözde İlçe Başkanına cevabımızdır.

Demokrasi korkağı, kendi ilçe kongresinde karşısına aday bile çıkarttırılmayan, siyasi partisinin değil, kendi milletvekilinden aldığı talimatla sözcülüğünü yapan, Genel İdare Kurulu Üyemiz ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Sayın Rıdvan UZ’a yalan ve iftiralarla saldıran bu şahsın, kendisine yakışan bir. meziyet olduğu bellidir.

Partisinden bi haber olduğu gibi, Çanakkale’den de bi haber olan bu şahsa tavsiyemiz kumda oynamaya devam etsin, çünkü Rıdvan UZ’un kendisine on gömlek fazla geleceği aşikardır.

Haber okumaktan bi haber olan bu kişi, internet arama motorlarında FETÖ, BARZANİ, ŞİVAN PERVER gibi kelimeler yazarak görselleri incelesin. Fetö ve pkk destekçilerini daha net görecektir.

Yine son olarak kendisine tavsiyemiz, bunları destekleyeceği yerde, evine ekmek götüremeyen babalar, çocuğuna pantolon alamadığı için intihar eden analar, her geçen gün artan genç işsizler, kurucumuz Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’e saldıranlar hakkında açıklama yapabilmesidir.

Necati GAPRAN

İYİ PARTİ ÇANAKKALE Merkez İlçe Başkanı

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (1087)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20805)   Bu Ay (58353)   Toplam : (1459485)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım