ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  AKP MERKEZ İLÇE BAŞKANI YILDIRAY ÖLÇEK'E CEVABIMIZDIR.
Tarih : 23.10.2020  |  659 defa okundu..
Gülen'i AKP'nin kurtardığı söyleyen Turan, Ölçek'e geçmişini anlatmalı

AKP Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek'in, İYİ Parti Genel Genel İdare Kurulu Üyemiz ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Rıdvan Uz'a yönelik açıklamalarını üzülerek takip etmekteyiz.

19 yıllık haramzade gemisinin artık su aldığını, Ölçek'in panik havasındaki açıklamasından anlayabiliyoruz. Sayın Uz'a iftira niteliğinde terimler ve söylemlerde bulunan Ölçek'e Yeni Akit'in, 30 Kasım 2013 tarihli “Gülen’i AK Parti kurtardı” manşetini hatırlatmak isteriz.

Söz konusu manşette, FETÖ elebaşısı Gülen'i AKP'nin kurtardığını ifade eden AKP'li Bülent Turan, "AK Parti iktidarı 2006’da Terörle Mücadele Kanunu’nda yaptığı değişiklikle ‘terör örgütü’ tanımına ‘cebir ve şiddet’ şartı getirdi. Fethullah Hoca’nın 10 hapis talebiyle yargılandığı davadan beraat etmesi de o değişiklik sayesinde oldu" demişti.

Yıldıray Ölçek'in savunduğu kişiler hakkında açıklamada yapmadan önce geçmişlerini detaylı araştırmasını tavsiye ediyoruz. AKP'li Bülent Turan'a ise teşkilatlarına geçmiş yıllarda yaptığı açıklamalarını şeffaf bir şekilde anlatmasını bekliyoruz.

Terörist başının kardeşini devletin kanalına çıkartanlar, ne istediniz de vermedik diyerek itirafta bulunanlar, Megri Megri diyerek terörist aklayanlar haddini aşan açıklamalar yapmamalıdır. Türk milleti biliyor ki iftiralar ve kirli tezgahlar bozulacak, Türkiye İYİ'sine, İYİ'lerde Türkiyesine koşmaya devam edecektir.

Saygılarımızla...

 

İlhan ATICI

İYİ Parti Merkez İlçe Teşkilat Başkanı

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (957)   Dün: (12121)   Bu Hafta : (21264)   Bu Ay (58138)   Toplam : (1451758)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım