ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇTB HEYETİ ÇANAKKALE TİCARET BORSASI İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ.
Tarih : 17.10.2020  |  495 defa okundu..
Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Birol Çetin ve Ruhi Badem, Genel Sekreter Sevcan Elver Çanakkale Ticaret Borsası İlkokulunu ziyaret etti. ÇTB Heyetini Okul Müdürü Seçil Cesur karşıladı.

Ziyarette Çanakkale Ticaret Borsası İlkokulu yeni hizmet binası, pandemi sürecinde okulun çalışmaları ve ortak yapılacak projeler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Okul Müdürü Seçil Cesur Çanakkale Ticaret Borsası İlkokulunun pandemi sürecinde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler vererek güvenli okul projesi kapsamında yürüttükleri faaliyetler ile ilgili Borsa Yönetim Kuruluna bilgilendirmede bulundu.

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN NE YAPSAK AZ.

Çanakkale Ticaret Borsası olarak eğitime ve çocuklarımıza yönelik her türlü projeye ayrı bir önem verdiklerini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Birol Çetin; Geleceğimiz olan çocuklarımız için ne yapsak azdır. Her biri ayrı bir cevher olan çocuklarımız hayallerinin peşinden koşsun, hedefledikleri mesleklere emin adımlarla ilerlesin istiyoruz.

Milyonlarca öğrencimiz salgın nedeniyle eğitimlerine uzaktan devam etmek zorunda kalırken, böylesi bir dönemde hiçbir öğrencimiz, en temel hakkı olan eğitimden mahrum kalmamalı dedik. Bu sebeple, çatı kuruluşumuz olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan tablet desteği kampanyasına; Çanakkale Ticaret Borsası olarak katkı sağladık dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi Ruhi Badem ise Bir ülkenin kalkınmasında ve geleceğin şekillenmesinde en önemli hususun eğitim olduğunu dile getirerek, dün olduğu gibi bugün de imkanlarımız ölçüsünde Çanakkale Ticaret Borsası ilkokulumuza her türlü desteği vermeye hazırız. Bugün de yeni hizmet binasına taşınan okulumuzu gezdik. Değerli Müdürümüzden yapılacak çalışmalar ile ilgili bilgiler aldık." dedi.

Ziyarette konuşmaların ardından, Çanakkale Ticaret Borsası heyeti, okulumuza başarılı bir dönem geçirmeleri dilek ve temennilerinde bulunarak, yeni eğitim ve öğretim döneminde özveri içinde görev yapan tüm öğretmenlere ve okul aile birliği yönetimine teşekkürlerini ilettiler.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (497)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20215)   Bu Ay (57763)   Toplam : (1458895)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım