ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇTSO YÖNETİM KURULUNDAN GÖKÇEADA YA ÇIKARTMA
Tarih : 01.10.2020  |  596 defa okundu..
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Gökçeada da faaliyet gösteren üyelerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Gökçeada üye ziyaretinde, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Deniz Tennioğlu ve Ersin Kahraman, 10 no'lu ’Meslek Komite Başkanı Kadir Alaylı, 11 no’lu Meslek Komite temsilcisi Bülent Ecevit Atalay, Genel Sekreter Sema Sandal ile Oda Yazı İşleri Memuru Evren Şahin hazır bulundu.

Yönetim Kurulu ve Meslek Komite temsilcilerinden oluşan ÇTSO heyeti Gökçeada’da faaliyet gösteren; Ergin Çelik-Çelik Grup (Meydani), Kemal Yüce -Ada Rüzgarı, Bülent Ecevit Atalay-Ada Aktarı, Ahmet Taşkın- Gökçeada Beton, Hasan Alaylı-Altaş Turizm İnşaat, Aydemir Kansu ve Mehmet Efe Kansu- Kansu Kuyumculuk, Seydi Bozkurt-Canet Organik Hayvancılık, Hıdır Oktay ve Enis Oktay Elta Ada, Erkal Akar-Yakamoz Emlak, Kadir Alaylı-Gökçeada İnşaat Emlak, Mehmet Şahin-Aytuğ Şah Gıda’yı işyerlerinde ziyaret etti.

“ÇTSO YÖNETİM KURULU OLARAK ÜYELERİMİZİ SAHADA ZİYARET EDEREK TACİRİMİZİN VE TÜCARIMIZIN NABZINI BİRLİKTE TUTUYORUZ”

Gökçeada üye ziyaretleri hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Yönetim Kurulu olarak özellikle koronavirüs salgını sürecinde üyelerimizin talep ve önerilerini almak için tüm kanallarımızı seferber ettik. Yaklaşık binbeşyüz’ün üzerinde üyemize elektronik anket ve telefonla arayarak temas ettik. Üyelerimiz ve Meslek Komitelerimizden gelen talepleri çok hızlı bir şekilde ilgili kurumlara resmi yazı ile ileterek takip ettik. Bu taleplerimize çok hızlı dönüşler aldık. Şimdi de Gökçeada’mız da faaliyet gösteren üyelerimizi Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte iş yerlerinde ziyaret ettik. Üyelerimize gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde gördüğümüz olumlu hava iş dünyası temsilcileri olarak bizlere daha fazla güç ve kuvvet verdi. Yönetim Kurulu olarak mümkün olduğunca salgın tedbirleri doğrultusunda ilçe ve üye ziyaretlerimiz devam edecek. Her koşulda ve her durumda üyelerimizin sesi olmaya ve onların yanında olmak bizlerin öncelikli görevi. Bizleri ağırlayarak misafir etme imkânında bulunan tüm üyelerimize buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.” diyerek üyelerin sorunlarını gidermek için Odanın iletişim kanallarının 7 gün 24 saat açık olduğunu ifade etti.
 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (1104)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20822)   Bu Ay (58370)   Toplam : (1459502)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım