ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  LAF İLE DEĞİL, İCRAAT İLE ÇALIŞMAYA DEVAM!
Tarih : 29.09.2020  |  708 defa okundu..
LAF İLE DEĞİL, İCRAAT İLE ÇALIŞMAYA DEVAM!

Bıkmadınız emekçinin sırtından siyaset yapmaya! Tencere tavası dolup taşanların ellerine tencere alıp eylem yapması trajikomik bir olaydır. Korona Virüs’ün tüm dünyayı etkileyen bir salgın hastalık olduğunu göremeyen sizler, ne vakit ülke sevdalısı olacaksınız Laf ile polemik yaratmayı ilgi çekmeyi hedeflemeyen partimiz, Milletimize destek olacak birçok alanda destek paketleri yaptığı yatırımlar ve Türkiye'nin gücünü tüm dünyaya duyurarak verdiği direnişi icraat ile göstermektedir. Devletimiz her zaman olduğu gibi milletimize verdiği güçlü ekonomik desteklerle Milletimizin  yanındadır. Avrupa ölçeğinde bir çok ülkeyi geride bırakarak tarımda sağladığımız büyüme oranıyla 2. Sırayı elde ettik. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de devletimiz çiftçinin yanında olmaya devam ediyor. Lakin çiftçi olmayan sizlerin çiftçinin halinden anlaması beklenemezdi.
Pandemi sürecince
İstikrar Kalkanı Paketi
Esnaf Destek Paketi
İş'e Devam Desteği
Kısa Çalışma Ödeneği
Temel İhtiyaç Desteği
İle devletimiz her zaman vatandaşının yanında olduğunu göstermiştir. Hazine ve Maliye Bakanlığımızın açıkladığı verilere göre; “Ekonomimiz üçüncü çeyrek için güçlü bir yükseliş mesajı verdi. Ağustos'a göre tüketici güven endeksi %3,2 artarak 82,0 oldu.”
Bunlara karşılık safi laf ile siyaset yapmaya çalışan CHP Kadın Kollarının eylemi polemik üretmekten başka bir durum değildir. Kendilerini çözüm odaklı siyasette görmek istiyoruz.
Kimse merak etmesin TÜRKİYE, Güçlü Türkiye olarak ve her geçen gün yaptığı yatırım ve projelerle yükselişe geçerek sapmadan yoluna devam ediyor.

Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı; Gülsüm Üstün

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (1119)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20837)   Bu Ay (58385)   Toplam : (1459517)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım