ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  SKAL TROY ÇANAKKALE KULÜBÜNDEN ÇTSO YA ZİYARET
Tarih : 21.09.2020  |  671 defa okundu..
Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Troy Çanakkale Kulübü Yönetim Kurulu ve Kulüp Üyeleri Başkanı Selçuk Semizoğlu nu ziyaret etti.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Troy Skal Kulübü Başkanı ve Üyemiz İris Hotel Genel Müdürü Serdar Cem Eraydın, Troy Skal Kulübü Başkan Yardımcısı ve Üyemiz Kolin Hotel Genel Müdürü Mehmet Lilmi Satar, ÇOMÜ Konaklama Hizmetleri Bölümü Dr. Gencay Saatçi, Gastro Kale Kurucu Üyesi Bahadır Yasa hazır bulundu.

“BÖLGEMİZİN ÖNCELİKLİ SEKTÖRLERİ ARASINDA YER ALAN TURİZM SEKTÖRÜNÜN GELİŞİMİNE ÖNEM VERİYORUZ”

Troy Skal Kulübü temsilcileri tarafından yapılan ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu: “Turizm yani hizmet sektörü ülkemizde olduğu gibi bölgemizin de öncelikli sektörleri arasında yer alıyor. Turizm bölgemize sıcak para akışının sağlanması için önemli enstrümanlar arasında yer alıyor. Oda olarak turizm sektöründe bugüne kadar birçok projenin hayata geçirilmesinde ön ayak olduk. Bundan sonra da özelikle turizm sezonunun tüm yıla yayılmasını hedefleyen çalışmalara öncelik vermek istiyoruz. İlk olarak 1932 yılında Paris’te kurulan ve bugüne kadar 90 ülkede 358 kulüp ile temsil edilen Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu, dünya turizm profesyonellerinin küresel turizmi ve arkadaşlığı yaymaya çalıştığı uluslararası en yaygın ve en eski turizm sivil toplum örgütüdür. Aynı zamanda Odamız üyesi yöneticilerinin de katkılarıyla Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu’nun bilgi ve tecrübelerinden maksimum seviyede faydalanmaktan memnuniyet duyarız.” diyerek gerçekleştirilen ziyaret için teşekkür etti.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (927)   Dün: (12121)   Bu Hafta : (21234)   Bu Ay (58108)   Toplam : (1451728)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım