ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  VALİ İLHAMİ AKTAŞ TAN ÇANAKKALE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYAN İŞ YERLERİNE ZİYARET
Tarih : 15.09.2020  |  660 defa okundu..
VALİ İLHAMİ AKTAŞ TAN ÇANAKKALE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYAN İŞ YERLERİNE ZİYARET

Vali İlhami AKTAŞ,  Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren SEBA Bioenerji Anonim Şirketi ve Orman Ürünleri Ltd. Şirketi Fabrikası ile Kale Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ni ziyaret etti.

İlk olarak SEBA Bioenerji Anonim Şirketi ve Orman Ürünleri Ltd. Şirketi Fabrikası’nı ziyaret eden Vali İlhami AKTAŞ, SEBA Bioenerji Fabrika sahibi ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu’ndan fabrika ile ilgili bilgi aldı.

Tomruk vasfındaki ağaçlardan kereste ve bunun yan ürünleri ile birlikte diğer orman emvalinden, sürdürülebilir enerji kaynaklarından olan ve tüm dünyada büyümekte olan ağaç pelleti alanında üretim yaptıklarını belirten firma sahibi Selçuk Semizoğlu, SEBA Orman ürünleri Fabrikasının 10 yıldır Çanakkale’de üretim yaptıklarını söyledi.

Ziyaretin ardından firma sahibi Selçuk Semizoğlu’na teşekkür eden Vali İlhami AKTAŞ, çalışmalarında başarı ve bol kazanç dileklerinde bulundu.

SEBA Bioenerji ve Orman Ürünleri Fabrikası ziyaretlerinin ardından Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen’in sahibi olduğu Kale Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Kale Gıda sahibi Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen tarafından Vali İlhami AKTAŞ’a, 1974 yılında kurulan Kale Gıda A.Ş olarak gıda ve ihtiyaç maddeleri satış ve pazarlamasında faaliyet gösteren öncü bir firma olduklarını, Güney Marmara ve Ege bölgesinde Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Aydın, Manisa, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 4000’den fazla geleneksel perakende noktasına ve 1200 ev dışı tüketim ürünleri noktasına 2 ana depo, 2 cep deposu 88 araçlık filosu ve 130 personeli ile hizmet verdikleri bilgisini aktardı.

Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale ekonomisine verdiği hizmetler için Kale Gıda sahibi Kaya Üzen’e teşekkür ederek çalışmalarında başarı ve bol kazanç temennisinde bulundu.

 

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (930)   Dün: (12121)   Bu Hafta : (21237)   Bu Ay (58111)   Toplam : (1451731)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım