ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  CHP İL YÖNETİMİ VE ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ÇANAKKALE ŞUBESİ ÇTSO YU ZİYARET ETTİ
Tarih : 28.08.2020  |  677 defa okundu..
CHP Çanakkale İl Yönetimi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Çanakkale Şubesi yetkilileri Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu nu ziyaret ettiler.

Ziyarette CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, İl Yönetimi Üyeleri, Atatürkçü Düşünce Derneği Çanakkale Şube Başkanı Necmi Akyalçın ve Dernek Üyeleri, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundular.

CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural ve Atatürkçü Düşünce Derneği Çanakkale Şube Başkanı Necmi Akyalçın, birkaç gün önce Oda üyesi bir şahsın Atatürk ile ilgili yaptığı paylaşım hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduklarını ve ziyaret sebeplerinin bu konu olduğunu belirttiler.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ziyaret için teşekkür ederek: “ Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası 8000 üyesi olan bir kurum. Dernek gibi gönüllük esasına göre değil kanunen kayıt olunması gereken kamu kurumu niteliğinde bir kurum. Dolayısı ile üyelerimizi biz seçmiyoruz. Öncelikle şunu ifade etmek isterim; 57 yıllık ömrünün 8 yılını cephede geçirmiş olan Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e dil uzatanlar , hakaret edenler de , Atatürk ismini kullanarak suistimal edenler de bizim nazarımızda aynıdır ve zerre kadar değeri yoktur. Atatürk’e saygı zaten hayatın akışında olması gerekendir, bunun konuşulmasını bile gereksiz buluyorum. Bir milleti millet yapan değerler vardır. İstiklal Marşımız, Türk Bayrağımız, Güzel Türkçemiz, kutsal Vatan topraklarımız ve Ulu Önderimiz Atatürk’ümüz de bizim vazgeçemeyeceğimiz değerlerimizdir. Bu değerlerimizi yok sayanlarla hiçbir platformda birlikte olmamız mümkün değildir. Sizleri de bu değerlerimize gösterdiğiniz hassasiyetinizden dolayı kutluyorum” dedi.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (1032)   Dün: (12121)   Bu Hafta : (21339)   Bu Ay (58213)   Toplam : (1451833)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım