ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  SAMPİ 40. ŞUBESİNİ ÇANAKKALE DE AÇTI.
Tarih : 22.08.2020  |  906 defa okundu..
Türkiye nin ilk pidecisi ve dünyanın pide markası Sampi 40. Şubesini Çanakkale de hayata geçirdi. Açılışa Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, Sampi Yönetim Kurulu Üyeleri ve davetliler katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan; “Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Sampi Pide’nin yeni şubesi için Kepez’i tercih etmiş olmaları bizlere ayrı bir onur veriyor. Samsun yöresinin pidesini dünyaya tanıtan bu marka uzun yıllar Kepez ve civarındaki vatandaşlarımıza hizmet vereceğini düşünüyorum” dedi.

Açılışın ardından Sampi Pide Çanakkale Şubesi İşletmecisi Hale Karaca; “ Biz uzun bir zamandır gıda sektörüne girmek için arayış içerisindeydik. Sampi kendi adını ve kalitesini kanıtlamış bir marka olduğu için tercihimiz bu yönde oldu. Çanakkale ve Kepez halkımıza bu lezzeti tattıracak olmanın gururu içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

“BİZ TÜRKİYE’NİN İLK PİDECİSİYİZ”

Sampi Pide Genel Müdürü Murat Alan ise “ Ankara’da başlayan ve yavaş adımlarla ilerleyerek dünyanın pide markası olmayı başaran bir kuruluşuz. Bugün 40. Şubemizi Türkiye’nin manevi başkenti Çanakkale’de açmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Samsun yöresine özel lezzetleri ile Avrupa’da markamızın bulunması ki özellikle kendi lezzetiyle markalaşmış olan ‘kapalı kıymalı pide’siyle özel bir lezzettir Sampi. Bugün burada görüyorum ki lezzetimiz oldukça beğenilmiş ve tercih edilir olmuş” dedi.


 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (800)   Dün: (12121)   Bu Hafta : (21107)   Bu Ay (57981)   Toplam : (1451601)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım