ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE VALİSİ İLHAMİ AKTAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞEN KORONAVİRÜS DENETİMLERİ YAPILDI.
Tarih : 11.08.2020  |  696 defa okundu..
İçişleri Bakanlığının Covid- 19 Tedbirleri Kapsamında Sağlık İçin, Hepimiz İçin sloganı ile kontrollü sosyal hayat döneminde ortak kullanım alanlarından olan alışveriş merkezlerinde alınması gereken tedbirler yerinde denetlendi.

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş başkanlığında gerçekleşen Koronavirüs tedbirleri denetlemelerinde, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet İrfan Mutluay, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S. Kaya Üzen, ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan, Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver ve İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul üyeleri yer aldı.

17 Burda AVM ve Troypark AVM‘de bulunan iş yerlerinin koronavirüs ile mücadele kapsamında belirlenen kurallara uyup uymadığını denetleyen Vali İlhami AKTAŞ ve beraberindeki heyet AVM yönetimlerinden alınan tedbirler hakkında bilgiler aldı.

AVM’lerde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek iş yerleri içerisindeki sosyal mesafe ve hijyen gibi konulara dikkat edilmesi gerektiğini belirten Vali İlhami AKTAŞ, “Koronavirüs ile mücadeleye yönelik denetimlerimiz kararlılıkla sürdürülecektir. İl genelinde aldığımız önlemler, uygulamaya koyduğumuz tüm tedbirler vatandaşlarımızın sağlığını korumak için. Vatandaşlarımızın da maske kullanmaları ve sosyal mesafeyi gözetmeleri oldukça önemli” dedi.

Alışveriş merkezlerinde sosyal hareketliliği ve insanlararası teması azaltmak adına gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirten Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkaleli vatandaşlarımızın sağlığı için koronavirüs salgını ile mücadelede göstermiş oldukları duyarlılıklarından dolayı esnafa teşekkür etti. 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (902)   Dün: (12121)   Bu Hafta : (21209)   Bu Ay (58083)   Toplam : (1451703)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım