ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE VALİSİ SAYIN İLHAMİ AKTAŞ DAN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA İADE-İ ZİYARET
Tarih : 21.07.2020  |  754 defa okundu..
Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette, Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcıları Fahrettin Ersoy ve Murat Aydoğdu, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Mehmet Önen, Özgür Ekşi, Semih Toprak, Volkan Temiz ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

“ÇANAKKALE’NİN GELECEK VİZYONLARINA DEĞER KATMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Semizoğlu; “Sayın Valim, Yönetim Kurulum ve yaklaşık 8.000 üyeli ÇTSO ailesi adına sizlere hoş geldiniz diyorum. Ülkemizin her karış toprağı bizim için çok özel ve değerli. Yaşadığımız ve doyduğumuz kent olan Çanakkale’miz gerek manevi başkent sıfatına sahip olması gerekse de sunduğu tarihi ve coğrafi eşsiz güzellikleriyle bizlere farklı misyonlar ve sorumluluklar yüklüyor. Çanakkale iş insanları olarak bu bilinç ve istekle; İlimizin rekabet gücünü arttırmak, kalıcı istihdamı desteklemek ve bölgemizde daha fazla katma değerli ürün üretimini sağlamak en büyük hedefimiz. Bu inanç ve hedefle sürekli yeni projeler üretiyor, üyelerimizin ticaretini kolaylaştırıcı lobicilik faaliyetleri yürütüyoruz.” dedi.

“ÇANAKKALE’NİN EN FAZLA PROJE ÜRETEN SİVİL TOPLUM KURULUŞUYUZ”

Bölgenin nabzını tutmak ve iş insanlarının sorunlarına çözümler üretmek için çalıştıklarını belirten Başkan Semizoğlu; “8.000’e yakın üyemiz 21 farklı Meslek Grubu oluşturuyor. Meslek Gruplarının oluşturduğu Meslek Komitesi temsilcileri vasıtasıyla üyelerimizin talep, öneri ve sorunlarını alıyor ve çözüm üretmek için tüm enerjimizle çalışıyoruz. Covid-19 salgını döneminde üyelerimizin yanında olduğumuzu göstermek ve onların sesi olmak için Anket çalışması yaptık. 1.000’in üzerinde üyemizi tek tek telefonla arayarak bu süreçte yaşadıkları sorunları tespit ederek anında çözümler ürettik. Anket çalışmamıza katılan üyelerimizle beraber 1.500’in üzerinde farklı firmamızla doğrudan temas kurduk, kurmaya da devam ediyoruz. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak bölgemizin ihtiyaçlarını ve sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu ihtiyaç ve sorunlara yönelik projeler üretiyor, bölgemizin ekonomisine katkı sağlayacak projelere ortak oluyor ve destekliyoruz. Genel Sekreterimiz Sema Sandal’ın Odamızın faaliyetleri ve bölgemizin genel ekonomik yapısı hakkında yapacağı sunumda da görüleceği üzere Çanakkale’nin en fazla proje üreten Kurumuyuz.” diyerek, Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş’a gerçekleştirdiği iade-i ziyaret için Yönetim Kurulu adına teşekkür etti.

Genel Sekreter Sema Sandal tarafından Odanın faaliyetleri, tamamlanan ve devam eden projeleri, lobicilik faaliyetleri ile Çanakkale ekonomisinin genel projeksiyonu hakkında sunum gerçekleştirildi.

Başkan Semizoğlu tarafından Vali Aktaş’a Osmanlı Belgelerinde Çanakkale Deniz Ticareti ve Çanakkale Sofrası kitapları takdim edildikten sonra, Piri Reis Müzesi ziyaret edildi.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (1055)   Dün: (917)   Bu Hafta : (10208)   Bu Ay (57603)   Toplam : (1465474)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım