ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  İSKENDEROĞLU, BAYINDIRLIK, İMAR, ULAŞTIRMA VE TURİZM KOMİSYONU'NDA DEVAM EDECEK
Tarih : 17.07.2020  |  656 defa okundu..
İSKENDEROĞLU, BAYINDIRLIK, İMAR, ULAŞTIRMA VE TURİZM KOMİSYONU'NDA DEVAM EDECEK

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu'nda 27. Yasama Dönemi 2.Devre Komisyon Üyesi ve sözcülüğüne yeniden seçildi. 

Konya Milletvekili Tahir Akyürek’in başkanlık ettiği, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun sözcülüğünü yürüttüğü komisyon, birinci devresinde önemli çalışmalar yapmış, Coğrafi Bilgi Sistemleri ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Hakkında Kanun Teklifi, Tapu Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, Turizmi Teşvik Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifleri komisyonda görüşülerek Türkiye Büyük Millet Meclisinde yasalaşmıştı. 

Yeni dönemde de komisyonun yoğun gündemle çalışmaya devam edeceğini söyleyen Jülide İskenderoğlu, “Komisyon olarak, Komisyon Başkanı ve üyelerimiz ile birlikte İnşallah yeni dönem de de hizmet alanımız olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ile birlikte ülkemiz ve milletimiz için önemli çalışmalara imza atacağız.” dedi. Özellikle Çanakkale’yi yakından ilgilendiren, Ulaştırma ve Altyapı, Kültür ve Turizm ile Çevre ve Şehircilik alanında İskenderoğlu’nun söz sahibi olması, 1915 Çanakkale Köprüsü, tüneller, yollar, millet bahçeleri gibi devam eden devasa yatırımların yanında kente yeni yatırımlar ve yeni kazanımlar kazandırması açısından da önem arz ediyor.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (420)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20138)   Bu Ay (57686)   Toplam : (1458818)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım