ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ALKIŞLAR TRUVA OPET İSTASYONUNA
Tarih : 26.06.2020  |  813 defa okundu..
1.656 Opet İstasyonu Arasından Türkiye 5. si Oldular

Geçtiğimiz yıl Opet istasyonları arasında rekabeti artırma adına “Bravo Sistemi” ile bazı kriterlerin göz önüne alınarak   istasyonlar arasında bir sıralama oluşturmak amacı ile yapılan yarışmanın 2. Yılında Çanakkale İzmir yolunda bulunan Truva Opet İstasyonu önemli bir başarı yakaladı. Türkiye genelinde 1.656 Opet İstasyonu arasından gerekli kriterleri yerine getirdikleri için Türkiye 5.^si olan Truva opet istasyonu çalışanları haklı bit gurur yaşadı. Truva Opet İstasyonunun Türkiye beşincisi olması nedeni ile istasyon alanında düzenlenen törene  Truva Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Kılıç, Opet Ege Bölge Müdürü Emrah Şener’ de katıldı. Törende konuşma yapan Truva Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Kılıç İzmir yolu üzerinde yeni kurulan Truva Opet İstasyonunda en kaliteli hizmeti vermek için ellerinden gelen çalışmayı yaptıklarını ifade ederek  “OPET’ imizin çok kıymetli bölge müdürümüz, kıymetli yöneticilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, Truva Petrol ailesi, değerli basın mensupları hepiniz hoş geldiniz. Bugün OPET’ in bin 400 bayisi arasında Truva Petrol şirketi olarak ilk beşe girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. OPET yöneticilerimiz istasyonumuzu ziyaret ederek, çalışma arkadaşlarımıza tam altın hediye takdim edecekler. Bu amaçla hep birlikte bugün burada toplandık. OPET bayisi olmaktan gururluyuz, mutluyuz” dedi.

BAŞARININ ALTINDA İNAÇ VE ÇALIŞMA VAR

Kılıç, Truva Opet  İstasyonunnun bu başarısında istasyon personelinin büyük bir özverisi ve katkısı olduğununda altını çizerek “OPET Türkiye’nin en büyük akaryakıt şirketlerinden bir tanesi. Yine OPET Türkiye’de birçok sosyal projelerle başarılara imza atan bir şirket” diyen Kılıç, “OPET, özellikle Çanakkale bölgesinde yapmış oldukları destekler, tarihi Gelibolu Yarımadası’nda yapmış olduğu katkılar, köylerin restorasyonları ile yine Truva Antik Kentinde Tevfikiye Köyümüz ve Çıplak Köyü’ müzün restorasyonları, geçmişimize ve tarihimize sahip çıkan bir şirket. Türkiye’nin göz bebeği bir akaryakıt markası ve bu markanın bir parçası olmaktan son derece mutluyuz, gururluyuz. Biz de Truva Turizm Petrol şirketleri olarak OPET bayrağını bölgemizde en iyi şekilde taşımak adına çalışıyoruz. Yaptığımız işler dolayısıyla da OPET tarafından takdir ediliyoruz ve bin 400 bayi arasından ilk beşe giriyoruz. Bu bizim için büyük bir başarı. Bölgenin en kaliteli, en yeni, en modern istasyonuyuz. Ekip arkadaşlarımızla birlikte OPET bayrağını çok daha ileriye taşıyacağımıza canı gönülden inanıyorum. Bizlere bugün gelip ziyaret edip moral veren bölge müdürümüze, OPET’in çok kıymetli yönetim kurulu üyelerine, buradaki OPET yetkilisi arkadaşlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu başarıda ciddi bir emek var. Özellikle akaryakıt satış personeli arkadaşlarımız, market satış personeli arkadaşlarımız, arka plandaki otomobil satıştaki arkadaşlarımız, toptan akaryakıttaki arkadaşlarımız ve işletme müdürümüz, müdürlerimiz, temizlik görevlisi arkadaşlarımızın çok büyük emeği, katkısı var. Ben huzurlarınızda bütün arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum. Hepsinin  eline koluna sağlık. Bundan sonraki süreçte hedefimiz ilk üçe girmek. İnşallah bunu da başaracağız çünkü o hırsımız o azmimiz var. Bölgenin en iyi istasyonu olarak daha güzel işlere hep birlikte imza atacağız” dedi.

TÜRKİYE GENELİNDE 5. OLMAK BÜYÜK BİR BAŞARI

Opet Ege Bölge Müdürü Emrah Şener de törendeki konuşmasında  önemli bir başarının yakalandığına dikkat çekerek  “OPET 1992’de kurulduğunda farklılaşmak adına kendine bir yol çizmiş. Kabaca bu ülkede kazandığını bu ülke topraklarına harcamak olarak yapmış. Bunun en somut örneklerinden biri de, bu tarihi şehir Çanakkale de olmuş. Öncelikle Gelibolu Yarımadası’nı daha sonra da Truva’nın tarihinin geçtiği yerleri değerlendirerek, bu ülkenin insanına bunları armağan etmiş. Bu bağlamda OPET olarak yine farklılaşmak için, ön saha çalışanlarımıza destek olmak, onların yanında olmak, yapmış oldukları katkıya bir katkıda kendimiz vermek amacıyla ufak bir konkur düzenledik aramızda. Kendi aramızda, bu ilk olarak geçen sene oldu adına “Bravo Sistemi” dedik. Bu bağlamda yeni Truva Petrol Çanakkale beşinci oldu. Bu çok büyük bir başarı, bin 400 istasyon arasında beşinci olmak çok büyük bir başarı çünkü bu bütün yıl süren bir yarışma. Bu yarışmada süreklilik, hastalık hepsi dahil olmak üzere beşinci olabilmek hakikaten çok büyük bir başarı ama tabi çıta yükseğe kondu. Seneye üçüncülük, birincilik ne olacak bilmiyoruz açıkçası. Ben yeni Truva Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Bey’e ve değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Truva Opet istasyonunun Türkiye 5.’si olması nedeni ile istasyon personeli ile pasta kesimi gerçekleştirildi. Ardından da Truva Opet İstasyonu çalışanları bu önemli başarı nedeni ile birer büyük altın ile ödüllendirildi.


░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (1043)   Dün: (12121)   Bu Hafta : (21350)   Bu Ay (58224)   Toplam : (1451844)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım