ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  AÇI KOLEJİ'NDEN VELİLERE ANNELER GÜNÜ JESTİ
Tarih : 08.05.2020  |  802 defa okundu..
KURUCU ŞAHBAZ MESAJINDA ŞU İFADELERE YER VERDİ:

Çanakkale'de açıldığı günden itibaren eğitimde farkını hissettiren kentin ilk ve tek butik okulu Açı Koleji, koronavirüs salgını nedeniyle ülkece zor bir dönemden geçildiği şu günlerde velilerin Anneler Günü'nü unutmadı. Okulda görevli öğretmenlerin elleriyle hazırladığı çiçekler, Açı Koleji Kurucusu Mehmet Burak Şahbaz'ın Anneler Günü mesajının yer aldığı mektupla velilere takdim edildi.

KURUCU ŞAHBAZ MESAJINDA ŞU İFADELERE YER VERDİ:

"Çanakkale Açı Kolejinin değerli velileri, çiçeklerimizin anneleri... Biliyorum ki geçirdiğimiz şu zor dönemde, yine görevin büyüğü sizlere düştü. Zor günlerin üstesinden gelmek için hepiniz tüm gücünüzü ortaya koydunuz. Okulumuz adına sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Hakkınızı ve emeğinizi ödeyemeyiz. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi; 'Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.' Bu duygu ve düşüncelerle Açı Koleji Ailesi adına Anneler Gününüzü kutluyor, hepinize mutlu, huzurlu ve en önemlisi sağlıklı günler temenni ediyorum.

Açı Koleji'nin Anneler Günü jestiyle büyük mutluluk yaşayan veliler, "İyi bir eğitim almaları ve başarılı bir geleceğe sahip olmaları için çocuklarımızı güvenle emanet ettiğimiz Açı Koleji'nin bu anlamlı günde, üstelik ülkece zorlu günlerden geçtiğimiz böylesi bir dönemde bizi unutmamasından çok mutlu olduk. Açı Koleji ailesine tüm kalbimizle teşekkür ediyoruz" ifadeleriyle duygularını ifade ettiler.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (1121)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20839)   Bu Ay (58387)   Toplam : (1459519)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım