ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE DEFTERDARLIĞI ÇTSO YU ZİYARET ETTİ
Tarih : 27.02.2020  |  740 defa okundu..
ÇANAKKALE DEFTERDARLIĞI ÇTSO YU ZİYARET ETTİ

Gelir İdaresi Başkanlığı 31.Vergi Haftası dolayısı ile Çanakkale Defterdar Vekili Alpay Ekici, Vergi Dairesi Müdür Vekili Ümit Sancar, Gelir İdaresi Müdür Vekili Hakan Göksoy ve beraberindeki heyet Odamızı ziyaret etti.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, Volkan Temiz ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundular.

VERGİ GÜÇTÜR SLOGANINI TÜM KALBİMİZLE DESTEKLİYORUZ

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu Vergi Haftası nedeniyle gerçekleştirilen ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Vergi bilincinin, çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amaçlarıyla her yıl Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarını takdirle izliyor ve “Vergi Güçtür” sloganını tüm kalbimizle destekliyoruz. İş dünyası ödemekten kaçınmaz. Ancak üretimini, ticaretini yaparken düşüneceği en son şey de finans olmalıdır. %50’lere yakın kurumlar vergilerinin ödendiği dönemler oldu. Vergi bizim anlayışımızla kutsaldır, Devletimize borcumuzdur. Yük olarak hissettirilmediği sürece daima böyledir. ” ifadelerine yer verdi.

Vergi vermenin en önemli vatandaşlık görevlerinden birisi olduğunu belirten Başkan Semizoğlu, 31. Vergi Haftası dolayısıyla kendilerini ziyaret eden Çanakkale Defterdar Vekili
Alpay Ekici, Vergi Dairesi Müdür Vekili Ümit Sancar, Gelir İdaresi Müdür Vekili Hakan Göksoy ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Vergi bilincinin geliştirilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası kutlanan Vergi Haftası programı kapsamında gerçekleştirilen ziyaretle ilgili olarak bilgi veren Defterdar Vekili Alpay Ekici her geçen yıl vergi bilincinin arttığını ve Çanakkale mükelleflerinin bu konuda çok duyarlı olduklarını ifade ederek, Başkan Semizoğlu’na misafirperverlikleri ve verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (402)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20120)   Bu Ay (57668)   Toplam : (1458800)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım