ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇASİAD' DAN HUZUREVİNE ZİYARET
Tarih : 30.12.2019  |  886 defa okundu..
ÇASİAD' DAN HUZUREVİNE ZİYARET

Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında, ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Özge Aretlik, ÇASİAD Bayan Üyeleri Hale Mutluoğlu, Hande Tanrıver, Özlem Sevgi Aytaç ve ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyelerinin Eşleri; Esra Başaran, Bella Işık, Dilara Yalman, Nahide Karapınar, Emel Sınmaz ve Gizem Kunt  24 Aralık 2019 Salı günü Kepez'de bulunan Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan yaşlıları ziyaret ettiler. 


ÇASİAD Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında yeni yıl öncesi yaşlıların morallerini yükseltmek ve yaşama sevinçlerini kaybetmemelerini sağlamak için huzurevine gerçekleştirdikleri ziyaret sırasında,  huzurevi sakinleri ve çalışanları tarafından çok sıcak bir şekide karşılandılar. ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Özge Aretlik, ÇASİAD Bayan Üyeleri Hale Mutluoğlu, Hande Tanrıver, Özlem Sevgi Aytaç ve ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyelerinin Eşleri; Esra Başaran, Bella Işık, Dilara Yalman, Nahide Karapınar, Emel Sınmaz ve Gizem Kunt öncelikle yetkililer ile görüşerek huzurevi hakkında bilgi aldılar.

Ardından ÇASİAD Heyeti huzurevinde kalan sakinler ile sohbet ederek hal hatırlarını sordular. ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Özge Aretlik, ÇASİAD Bayan Üyeleri Hale Mutluoğlu, Hande Tanrıver, Özlem Sevgi Aytaç ve ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyelerinin Eşleri; Esra Başaran, Bella Işık, Dilara Yalman, Nahide Karapınar, Emel Sınmaz ve Gizem Kunt huzurevi sakinlerinin anılarını dinleyerek çeşitli yiyecek, içeçek ikramları yaptılar. ÇASİAD'ın ziyaretinden çok mutlu olan huzurevi sakinleri şarkılar söyleyip, dans ederek hep birlikte eğlendiler.

ÇASİAD'ın Bayan Üyeleri ve ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyelerinin Eşleri ÇASİAD Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında bu anlamlı ziyaretlerin devam edeceğini vurgulayarak huzurevi sakinlerinin yaptığı el işlerini ve el sanatları sergisini gezdiler. ÇASİAD Heyetinin Huzurevi önünde çektirdiği hatıra fotoğrafı ile ziyaret sona erdi.

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (1026)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20744)   Bu Ay (58292)   Toplam : (1459424)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım