ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  ÇANAKKALE GAZETECİLER VE YAYINCILAR DERNEĞİ NDEN BORSA MECLİS BAŞKANI ABDULLAH DENİZ E ZİYARET
Tarih : 02.08.2019  |  882 defa okundu..
ÇANAKKALE GAZETECİLER VE YAYINCILAR DERNEĞİ NDEN BORSA MECLİS BAŞKANI ABDULLAH DENİZ E ZİYARET

Çanakkale’de yayın yapan yerel gazeteciler tarafından kurulan Çanakkale Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği, Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz’i ziyaret etti. 
Dernek Başkanı Aynur Ganiler, Yönetim Kurulu Üyeleri Güngör Yıldız, İlker Yurttaş, Sadettin Arslan ve Murat Kıray katılım sağladığı ziyarette, Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Genel Sekreter Sevcan Elver h
azır bulundu.
Meclis Başkanı Abdullah Deniz, yeni kurulan Derneğin Çanakkale için hayırlı olmasını temenni ederek sözlerine başladı. Ve ardından ekledi, Basınımız, İlkeli, Tarafsız, Sorumlu Gazetecilik Anlayışı içerisinde görevini sürdüren ve demokrasimiz için vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Sizler bu toplumun eli, ayağı, gören gözüsünüz. Sizlerin yaptığı her türlü haber, açıkladığı her türlü bilgi toplumda çok önemli bir yere sahiptir. Sizlerde basınımızın güzide temsilcileri olarak bir araya gelmiş ve bir oluşuma girmişsiniz. Bu birlikteliğin Çanakkale’mize olumlu bir şekilde yansıyacağınıza inancım tamdır. “dedi.

Çanakkale Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkan ve üyelerine yapmış oldukları nazik ziyaretleri için teşekkür eden ÇTB Meclis Başkanı Abdullah Deniz konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Gazetecilik ve basın bu milletin bu devletin vazgeçilmezidir. Yanlış ve doğrunun, iyi ve kötünün ayrışmasında gerek halkın gerek yöneticilerin doğruya yönelmesinde ki en büyük ivme olduğuna inanıyorum. Çanakkale’de hizmet veren gazetecilerimiz tarafından kurulan Derneğimizin ilimize, ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Dernek Başkanı Aynur Ganiler ise “ Günlük yayın yapan tüm gazetecileri davet ederek bir yola çıktık, dernek kurmaya karar verdik. Yola devam eden 47 üyemiz ile doğru habercilik anlayışını esas alarak, dayanışma içinde mesleğimizin itibarını yükseltmek istiyoruz. Dernek olarak önceliğimiz halkın doğru haber alma hakkını savunmak ve Dernek üyelerinin sosyal ve ekonomik gelişimlerini sağlamak. Hiçbir kurumun ya da kişilerin baskısı, etkisi olmadan mesleğimizi en iyi şekilde yapmak arzusundayız. Bu anlayışımızı destekleyen ve doğrulayan yaklaşımınız ve duyarlılığınızdan ötürü de çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Ziyarette ayrıca Çanakkale ekonomisi ile ilgili konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (364)   Dün: (1337)   Bu Hafta : (20082)   Bu Ay (57630)   Toplam : (1458762)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım