+90 539 342 6363
 
   

  GELECEK PARTİSİ’NDE İL BAŞKANI OLARAK VAHAP ÖZSÜER ATANDI

Tarih : 14.01.2022  |  57 defa okundu..
Gelecek Partisinde İl Başkanı Yiğit Akkoyun’un istifası ile boşalan koltuğa Genel Başkan Davutoğlu’nun tensipleri ile Vahap Özsüer atandı.Genel Merkezin Çanakkale’de yaptığı temayül yoklamasında ön plana çıkan isimlerden olan Özsüer Genel Merkezde yapılan görüşmelerin ardından il başkanı görevine getirildi. Dün Genel Merkez’de Genel Başkan Ahmet Davutoğlu başkanlığında, Teşkilat Başkanı Selim Temurci, Kültür ve Turizm Politika İzleme Kurulu Başkanı Yeşim Karadağ, Çanakkale Kurucu İl Başkanı Hüseyin Yıldırım’ında katıldığı toplantının ardından Özsüer’in ismi kamuoyu ile paylaşıldı.


12 Aralık 2019 tarihinde kurulan Gelecek Partisinde Çanakkale kurucular kurulu görevini üstlenen Özsüer Uzun yıllar Adalet ve Kalkınma partisinde görev yaptıktan sonra 2019 yılında kuruluş ilkelerinden uzaklaştığı gerekçesi ile AK Partiden istifa etmişti. Vahap Özsüer Gelecek Partisinde İdari ve Mali İşler Başkanlığı ve son olarak Teşkilat Başkanlığı görevini icra etmişti.


Partide son dönemde kamuoyuna yansıyan istifa eden isimlerinde Özsüer’in atanması ile partiye geri döneceklerini sosyal medya üzerinden beyan etmesi ile Gelecek Partisi’nin teşkilatlanma hususunda bir ivme kazanacağı ifade ediliyor. Çan ilçesinde kısa bir önce istifa eden İlçe Başkanı Ferudun Algan’da genel merkezde yapılan görüşmelerin ardından göreve yeniden getirildi.


Vahap Özsüer Kimdir;  


1989 Doğumlu olan Vahap Özsüer ,


Lise öğrenimin ardından Türkiye’de derece yaparak (940.) Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünü kazanmıştır.


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği (Lisans)


Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık( Lisans)


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi( Yüksek Lisans) Mezunudur.


Askerliğini Manisa’ da kısa dönem eğitim çavuşu olarak icra etmiştir.


Çanakkale’de Kahvaltı, Otopark, Oto Yıkama, sektörlerinde işyerleri bulunan Özsüer, aynı zamanda Marka&Patent Proje Danışmanlığı alanında hizmet veren bir şirketin Genel Koordinatörlüğünü yapmaktadır. Evli ve yakın zamanda dünyaya gelen bir erkek evlat sahibi olan Özsüer öğrencilik yıllarından beri Çanakkale’de ticaretle uğraşmaktadır.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım