+90 539 342 6363
 
   

  ÇANAKKALE TİCARET BORSASI’NDA

Tarih : 10.01.2022  |  61 defa okundu..
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.



Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal ve Meclis Başkan Vekili Aslı Akgül ve Genel Sekreter Sevcan Elver 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kentte Görev Yapan Medya Mensuplarıyla Pasta Kesti.


Basın mensuplarını Borsa binasında ağırlayan Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal “Gazetecilerimiz, mesai mefhumu gözetmeden, kamuoyunu doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirme görevini yerine getiren, olayları tarafsız bir şekilde halkımıza aktararak, vatandaşlarımızın zamanında bilgilendirilmesini de sağlamaktadır. Bunun yanında, halkla idari birimler arasında bir köprü görevi görerek, toplumsal taleplerin dile getirilmesine vesile olduklarını belirten Uysal, düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili temsilcileri konumunda olduklarını belirtti.


Gökhan Uysal ayrıca, başta İlimizde ve Ülkemizde geçmiş yıllarda kaybettiğimiz duayen gazetecilerimiz olmak üzere basın sektöründe emeği olan, muhabirlik gazetecilik ve yorumculuk yapmış olan tüm büyüklerimize Allah’tan rahmet diledi. Ve değerli gazetecilerimizin Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ederek sözlerine son verdi.


Meclis Başkan Vekili Aslı Akgül ise konuşmasında Çanakkale Ticaret Borsası Meclisi olarak, kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görev peşinde koşan, mesleğinizin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden siz değerli gazetecilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, meslek hayatınıza başarılar dileriz” dedi.


Programın sonunda günün anısına pasta kesimi ve hediye takdimi gerçekleştirildi. 





İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım